Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is ki van már a sok...

Más is ki van már a sok éjszakázástól? Van valami tippetek arra, hogy könnyebb legyen az éjszakánk?

Figyelt kérdés
3 hetes a manóm és eddig 3-4 óránként evett,de egy hete visszaállt a 2 óránkénti evésre.Én császárral szültem és eléggé nehezen mozgok most is és ezt mind nem lenne elég,sajna tápszer is kell neki.
2009. jan. 8. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Nem lehet hogy éhes marad? Próbálj meg több tápszert kínálni neki, ha a cici nem elég.
2009. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nyugodj meg, más is kivan, még ha sokan nem is vallják be...Kitartás!!!!
2009. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Az én kisfiam már 12 hónapos, és még mindíg eszik éjjel, legalább egyszer. Már másfél éve nem aludtam át egy éjszakát sem, mert a terhesség alatt meg a pisilés miatt keltem éjjel többször.

Kitartás!

2 gyerekes anyuka

2009. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Kitartás! Pár hét és könnyebb lesz. Sajnos az első hetek erről szólnak mindenkinek :)
2009. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Elképzelhető hogy nem jó tápszert kap. Két fajta van ami dundibb babáknak való és ami soványaknak lehet hogy váltani kell.

Bár az enyém nem tápszeres de előfordult hogy kapott este vagy éjjel mert kevesebb volt a tejem estére így kezdte átaludni az éjszakát egy ébredéssel és azóta is így van...

Nekem három hónapos este szopi után leteszem a saját ágyába és este nyolctól reggel hétig úgy alszik hogy csak négy - fél öt magasságában kel fel 1x cicizni. Ez kábé egy hónapja van így. Egyetlen nyügös éjszakánk volt mióta megszületett akkor viszont óránként kelt.

2009. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg pár hét és vége ennek hidd el! Iszonyatosan ki lehetsz! Nekem akkora táskáim voltak.... Kitartás kitartás! Jó ha van segítséged ha más nem délután 1-2 órára!
2009. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hát akkor még kell az erő,pedig már kettőig nem látok!
2009. jan. 8. 17:14
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Szia!Sajnos egy ideig tűrnöd kell az éjszakázást,de majd hozzászoksz.Mivel a lányom nehezen alszik el este én homeopátiás orvoshoz fordúltam tanácsért aki nagyon jó szert ajánlott és nekünk bevált.A lányom nem akart elaludni este mindíg éjféltájt aludt el éjjel egyszer kel de ez nem nagy baj,nappal is csak rövideket alszik,annyira túlpörög.amit az orvos ajánlott a Passiflora 15Ch meg a Coffea 15 Ch ezekből kell este 1X5 golyócskát kevés vízben feloldani és megitatni a babával,előtte és utána fél óráig ne szopjon.ettől jól alszik fürdés után szoktam adni neki utánna kis játék majd szopik és már alszik is.nekünk bevált ha gondolod próbáld ki.Ezzel nem ártasz neki sem.
2009. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!