Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én már ezt nem birom! Tanácsta...

Én már ezt nem birom! Tanácstalan vagyok! 11hós kisfiam, se nappalunk se éjszakánk! Mintha kicserélték volna! Mit tegyek? Beteg lenne?

Figyelt kérdés
Éjjel sirt másfél órán keresztül ahogy bementem csendbe volt ahogy kijöttem irdatlan nagy kiabálás!De volt hogy ugy sirt hogy inkább sikitás volt!Nappal nincs el ugy hogy én ki mennék a szobábol!Alig alszik valamit!Max.1 órát!De ugyan ez van ha apa itthon van akkor én csinálhatom a dolgom,akkor apának kell vele lenni!Sokszor felkéreszkedik ölbe!Eddig olyan ügyesen aludt 2*1.5órát!Éjjel mg este fél 8-fél 4ig ivott,aztán aludt tovább!
2011. jan. 23. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szeparációs szorongás, olvass utána.


Egyszerű a megoldás: ne hagyd magára, és vedd sokat ölbe. Éjjel lehet vele aludni a földön egy matracon, akkor nem fog sírni.


Ha jót akarsz neki hosszú távon, akkor nem rigedtartásban neveled, hanem megadod neki a maximális biztonságot és anyai ölmeleget. [link]

2011. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Üdv a szepara para klubban:)


Nálunk a nagynak nem volt ilyen abszolút, a pici most 13 hós és 1 hete tart ez a műsor. Éjjel első sírásnál bemegyek hozzá, persze ott ácsorog az ágyban, megigazítom, majd kimegyek. Hiába üvölt, nem megyek vissza hozzá. Napról napra kevesebbet sír, most éjjel már csak 1szer sírt 3 percig.

Amikor először bejárkáltam minden sírására, amint meglátott vigyorgott, hasravágta magát és kacagott... No, én éjjel nem vagyok vevő bohóckodásra...


Kitartás!!!

2011. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk többek között az ilyen jelenségek miatt alszik velem. így sokkal nyugodtabban alszik. Ha felébred éjszaka gyorsan (1-2 perc) visszaalszik. Így mindketten kipihentebbek leszünk. Nem érdekel, ha odaszokik. Akkor sincs semmi, most így jó neki, így érzi magát biztonságban.
2011. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is ugyanezt gondolom az éjszakákról!:)
2011. jan. 23. 13:55
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem sem szabad egy gyereket hagyni éjjel egyedül sírni,mert fél.Egy fellnőttnek sem kellemes érzés a félelem.Nem tudom elhinni,hogy vannak olyan anyák,akik a gyereket ott hagyva nyugodtan tudnak a másik szobában tovább aludni.
2011. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Én is magam mellé vettem. Én sem hagynám sírni. Ezzel nem azt tanulja meg hogy éjjel nincs bohóckodás, hanem hogy felesleges sírni mert anya nem segít és magamra hagy. Ha ezt akarod akkor tessék, de nagyon szar érzés lehet a gyereknek félve és magányosan a sötét szobában.
2011. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!