Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ma megyek mellszívót venni,...

Ma megyek mellszívót venni, kérlek ajánljatok valami jó fajtát, melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
NEkem lovi márkájú kézi mellszívóm van, de semmit nem ér, nem tudok egy cseppet sem kifejni. Elektromosat érdemes venni, vagy kézit, és milyen márkájut?
2009. jan. 11. 10:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem Medela kézi mellszívóm van, és nagyon jó!!
2009. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%
Szia!Nekem Medela elektromos mellszívóm van és nagyon meg vagyok elégedve vele.Alkatrészt is lehet venni hozzá ha szükségem van rá bármelyik baba boltban.Egyszerű,könnyen tisztítható nem fárad el az ember keze a pumoálástól mert csak tartani kell,gyorsan fej.a kórházban is ezt ajánlották.Van kézi medela is ami olcsóbb.ennek az elktromosnak az ára jelenleg 18000 Ft ez nem olyan sok ahhoz képest hogy a kézi avent is majdnem ugyanennyi,nekem pl az Avent kézi nem volt jó.Szerintem itt érdemes inkább a jobbat de kissé drágábbat megvenni nehogy úgy járj hogy megveszed az olcsóbbat amivel csak kínlódsz,bosszankodsz és végül vehetsz egy másikat.
2009. jan. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, leszűkült a kör Aventre vagy Medelára. Kár hogy nem tudom kipróbálni.
2009. jan. 11. 12:13
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem LivingLab elektromos mellszívóm van.18000-ért vettük,12000-ért eladó,alig használtam,mert elapadt a tejem.

Szfvár környéke.Ha érdekel,írj!

2009. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én először kézi Medelát vettem, mert az viszonylag olcsó, de az csak az elején tett jó szolgálatot, amíg be nem indult a tejem. Utána vettem egy gépi Medelát, de az szétcincálta a bimbómat, marha hangos a motorja, és minimum 30 perc volt mellenként míg kiürítette. Pár napja vettem egy Avent Isis gépit, és nagyon meg vagyok vele elégedve: 10-15 perc alatt végzek egy cicivel. Igaz elég húzós az ára, de annak nagyon megéri, aki csak így produkál kajcit a babának (mint én is), mert nem szoptat bármilyen okból kifolyólag.

hk

2009. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Medela, nekem nagyon bevált!
2009. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!