Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kevés a tejem? Este minkét...

Kevés a tejem? Este minkét ciciböl evett, de azt hozzá kell tennem hogy cicin alszik el.

Figyelt kérdés
Adtam neki 150ml felolvasztott anyatejet és ugy aludt mindt a bunda!!lehet hogy nem elég a tejem?de nem sir ezért nehéz tudni hogy ciciböl jollakik vagy sem.3.5hos
2009. jan. 12. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

estére mindenkinek kevesebb a teje. az én fiam is reklamál és órákat lóg a cicin. azt csinálom, h amit napközben lefejek kb:90ml. azt elalvás előtt odaadom neki. így jóllakik és úgy alszik 6-7 órát, mint akit agyon vertek!!

7 hetes a fiam!

2009. jan. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen estére tényleg kevesebb a tej mennyisége nekem is, viszont úgy tudtam, hogy a legzsírosabb is. Az első válaszolótól kérdezném, ha nem gond, hogy szopi után adod neki a lefejt tejet? Én is fejek napközben, és nekem is este sokkal tovább tart a szopi, és közben annyira be tudja hergelni magát a babám, hogy utána van hogy elég sokára alszik el. Bocs az off-ért.
2009. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is estére kevesebb, mit tegyek? a fürdés utáni utolsónál, vagy előtte egészítsem ki neki tápszerrel? na és mennyit adjak neki? 5840g és 4 hós. naközben 130-160 eszik.. kb 4 óránként..

köszi

2009. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

első vagyok. én úgy csinálom, h fürdetés aztán cicire rakom. megpróbálom a lefejt tejet minél később odaadni neki.

mindenképp ciciztetem először. utána cumisüveg. én is már annyiszor nyúltam a tápszer után, de hála, eszembe jutott ez az ötlet és úgy néz ki bevált!!!! tudom, zsírosabb az esti tej, de ha akkor sem lakik jól, akkor mit csináljak?? próbáljátok ki!!! remélem nálatok is beválik!!!

még annyit, ő cicizés után kb: 100-110ml-t benyom:)

2009. jan. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!