Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 és fél hónapos a kislányom...

4 és fél hónapos a kislányom és kb.2 hónapja nem sürün van széklete saját magától csak ha segitek neki, már adtam neki édes kamillás teát, narancs levet csak a glicerines kup segit, igaz az hogy ha megszokja csak azzal tud kakilni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem próbáltad a laevolacot? Bár nem tudom mennyi idős kórtól adható. A dokitok mit mond? Nem tudom hogy lekvárt ehet e már de ha igen akkor egy pici szilvalekvárt adj neki a tejbe. A narancslevet meg próbáld éhgyomorra vagy még ugyanilyenkor a meleg vizet.
2010. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

Igen tényleg rá bír szokni úgyhogy az csak nagyon a végleges megoldás legyen.

2010. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyi időnként van neki? Anyatejes?

Ha igen, akkor akár 8-10 napig is normális hogy nincs, mert az anyatejet teljesen megemészti.

2010. nov. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy nem sűrűn?
2010. nov. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen,csak szopik a baba,de nem lehet 8 napig várni mert a 3-dik nap már nem eszik van hogy 6 órán át sem és akkor rakom a kupot,hogz aztán tudjon enni
2010. nov. 25. 08:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Laevolac-ot adj szerintem,nálunk a doktornéni ezt javasolta...minden nap 5 ml,ez székletlazító...egy idő után el lehet hagyni,mert be kellene állnia tőle....az én kisfiamnál mostmár minden nap van.
2010. nov. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
enyém is anyatejes,és én is vártam mondván,hogy nem gond,hát gond lett,mert szegénynek úgy összetömörültek a belei,hogy azonnal műteni kellett,úgyhogy ne várj!!!!!!!!!!!!!
2010. dec. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!