Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha éjjel a 3 hónapos kisbabám...

Ha éjjel a 3 hónapos kisbabám a szoptatás közben elalszik, hiába büfiztetem, nem büfizik mert mélyen alszik. Baj lehet belőle?

Figyelt kérdés
Van még egy másik kérdésem is: a kezéről 4 naponta le kell vágnom a körmeit,de a lábán még mindig akkora,mint születésekor,még egyszer sem kellett levágni, ez természetes?
2009. jan. 21. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

az én kislányom 4 hós, és van, hogy éjszaka szopás után ő is nehezen büfizik, de én nem merem ugy letenni, mert ő hanyatt alszik. inkább leteszem picit, majd pár perc mulva felveszem, és akkor már büfizik.

a lábon sokkal lassabban nő a köröm, nézd meg, ha a lábujja végét megérinted, és nem ér végig a köröm, akkor nincs baj, de ha végigér, vágd le - de csak egyenesen, nem szabad ivelni - mert nekik is kellemetlen lehet, mint nekünk,amikor már surolja a zoknit. ráadásul ők mindig hajlitgatják a kis lábbujukat.

2 gyerekes manikürös anyuka

2009. jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is éjjeli eveskor az első perctől bealszik, de van hogy nappal is álomba eszi magát és nem büfizik. Én ilyenkor leteszem és hagyom büfizni, mert ha még egy órát is tartanám akkor sem büfizne, mert olyan mélyen alszik. Nekem is hanyat alszik, és semmi baja már 5 hónapos és még mindíg ezt csinálja. Mikor alszi úgyis oldalra fordítja a fejét és ha a felesleg esetleg ki akarna jönni, akkor kijön és nem ful meg. E miatt ne aggódj. A köröm kérdés nálam is így volt, a kezén egy héten szinte 2x kell vágni, de a lábán én is csak 4 hónaposan vágtam először.
2009. jan. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3hónapos kisfiam szinte soha nem büfizik, és háton alszik. Semmi baja nem lesz, állitólag ha nem nyel levegőt nem is kell hogy büfizzen. Most vágtam először a lábán én is a körmeit, de a kezét 3-4 naponta muszáj.
2009. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia.ugyanabban a hajoban vagyok mint te.mi is 3hosak vagyunk az en picurom is ugyanezt csinalja ejjel meg nem volt gond de ha nappal alszik bele es ugy teszem le egy fel ora 1 ora mulva sirva ebred es akkor bufizik es vissza is alszik.a kormeivel detto az a helyzet.
2009. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt irja a suttogó hogy ha álmában eteted a kisbabát akkor nem tud félrenyelni és levegőt nyelni mert akkor más a garat reflex mint mikor ébren van, ezért nem muszály büfiztetni. Én azt is megfogadtam hogy nem vártam meg mig felébred enni, mert hozzá órát lehetett állitani hanem elötte 10 perccel kivettem az ágyból és megetettem álmában....azóta alussza át az éjszakát.
2009. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Egyáltalán nem baj,én az 5 hós babám sose büfiztettem éjjel,csak ha nyafogott,mert nyomta.Soha nem lett belőle baj,pedig most is 2x kel enni éjszaka.

A körme miatt ne aggódj,természetes.Én még most is harmad olyan ritkán vágom a lábáról,mint a kezéről. :)

2009. jan. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!