Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hetes babámnak adhatok...

3 hetes babámnak adhatok mecsek béby teát a hasfájására? Nem zavarja össze a cumisüveg? Mennyit adhatok belőle neki egyszerre?

Figyelt kérdés
Rendesen fog utána szopizni?
2009. jan. 22. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A szoptatasi tanacsadok nem ajanljak sem a teat, sem a cumisuveget, foleg ilyen pici korban. A teatol megtelik a pici pocija, es kevesebbet fog szopizni, mivel kevesebbet eszik a baba, a szervezeted automatikusan kevesebb tejet termel. A cumisuveg meg szopizasi zavart okozhat. Nalunk azt okozott 2 hetesen, pedig csak ket napig kapott tapszert cumisuvegbol. 1 het kellett, mire visszaallt a kisfiam a cicire. Azota csak anyatejet kap. Most 7 hetes. Szerintem probalj mast (cseppeket) a hasfajasra.
2009. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Adhatsz neki, én is megvettem a babának, csak nem itta. Nálunk nagyon bevállt az édeköménytermés.Mióta rendszeresen issza egyáltalán nem fájt a hasa.És az ízét is nagyon szereti.Ja, és olcsóbb is.

Nekem pótlást is kap a lányom, de a szopási kedve semmit nem változott a cumisüveg miatt.Szerintem attól ha teáztatod nem fog rosszabbul szopni.

2009. jan. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szió

anyatejes a baba ugye?

vigyazz, mert az anyatej a belek belsejebe csinal valami védőréteget, amit a tea lemos.. en ezert nem fogok neki teat adni.

ha nagyon faj a pocija, akkor simogasd korbe korbe a hatat, finoman masszirozd, amikor tolja magát, akkor segits ra (en a talpát tartottam), és batoritottam, illetve vannak kanalasok, amit az orvos ir fel, ha nagyon hasfájós.

2009. jan. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A teát nem ismerem,de ha nem szeretnéd a cumisüveget használni,lehet őket pohárból is itatni,ügyesen isznak belöle.A szegedi klinikán a csecsemőosztályon pohárból kapják a pótlást.Így ne zavarja meg a szoptatást sem.
2009. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárba lehet kapni egy fehér szirupot ,amit minden szopizás elött be kell adni.(sajnos a nevét elfelejtettem,de a gyógyszerész biztos tudja)Nekünk jól bevált.Cumisüveget ne adj neki mert tényleg összezavarja!!!
2009. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!