Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Növelhetem a tejem mennyiségét...

Növelhetem a tejem mennyiségét a gyakori mellretétellel, ha csak cumizik rajta?

Figyelt kérdés
Hiába próbálnám gyakrabban szoptatni, csak éppen hogy bekapja és csak cumizik. Sajnos beteg egy kicsit ezért is nem szopizik, és már észrevehetően csökkent 2 nap alatt az amúgy sem sok tejem. Fejni sajnos nem tudok.
2010. dec. 19. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A tej, nem csak a kiszivott mennyiség után, hanem a ellet érő ingertől is termelődik.

Legyetek egész nap ágyba, ha csak "cumizik" is hagyd neki, mert igy eni is eszik és a tejcsi termelődésre is jó hatással van.

szivjátok az orrát, hogy ne legyen neki nehéz szopizni és te is igyál, egyél rendesen :-)

Sok sikert!!!

2010. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért nem tudsz fejni??pedig az nagyon sokat segít!!!jó a cumizás is, de azért hagyd pihenni is a melled, arra is szükség van.E mellett pihenj és igyál nagyon sokat!
2010. dec. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jaaa és szedj sok c vitamint, azt a baba is megkapja a tejen keresztül(utolsó voltam)
2010. dec. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azért nem tudok fejni, mert már nem érzem a mellbimbómat, annyira fáj, így félek szoptatni sem fogok tudni. De megpróbáljuk akkor a gyakori szopit, mégha csak cumizik is rajta.
2010. dec. 19. 14:58
 5/7 anonim ***** válasza:
huha, akkor meg végképp hagyd, hogy szabadon legyen a melled és kend be garmastannal!és próbálj meg fejni, mert az segít a legtöbbet, hogy legyen több tejed!
2010. dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

! Én azt tapasztaltam, hogy a fejés (mellszívóval) sokkal kevésbé fájt, mintha a babám szopizott volna. Nekünk is volt egy két hetes időszak, amikor nem szoptattam, hanem a cumisüvegből lefejt tejet adtam neki, ez idő alatt a melleim is teljesen helyrejöttek, és folytathattuk a szopizást. Nekem a Bepanthen kenőcs tette rendbe a mellbimbókat.


Próbáld meg fenntartani a szoptatást, drukkolok!

2010. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia! Tejci növelésre tényleg a fejés a legjobb, ha csak nagyon picit is sikerül egy-egy szopi után, már az is sokat számít.

A kisebesedésre meg nekem a kenőcsök nem használtak, így szopi után egy két csepp anyatejjel kentem be, és hagytam megszáradni. Ezt előtte többen javasolták. Napokon belül meggyógyult. Tényleg jó.

2010. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!