Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Babám 29. -én lesz 3 hónapos...

Babám 29. -én lesz 3 hónapos és 2-2,5 óránként felkel enni (szopizik). Kb.80 ml eszik csak maximum, pedig evett 130 ml is. Mitől van ez? Kevés a tejem? Amikor abbahagyja az egyik cicin utána megnyomom a cicimet és jön belőle a tej. Nem értem!

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 10:40
 1/3 A kérdező kommentje:

most is csak 60 ml evett :(

Kezdek aggódni!

2010. dec. 21. 10:51
 2/3 anonim ***** válasza:

szia, mérni szoktad? nem gyarapszik megfelelően? ha gyarapszik, és nem tűnik éhesnek, akkor ne mérregesd, kevesebbet fogsz idegeskedni!

mindig ilyen időközönként evett vagy hosszabb időt is kibírt? ha igen, akkor mondom, hogy 3 hónapos korban van egy fejlődési ugrás, ami gyakrabbi cicizéssel jár. ha mindig iylen gyakran evett, akkor sem hiszem, hogy ez kóros, nem kötelező a babáknak betartani az órarendet. :)

2 éves kislány anyukája

2010. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyit bíregíszerre a kis pocakja, majd jön egy ugrás, onnantól többet fog enni egyik napról a másikra... egyébkéntvan az úgy, hogy azért akar sűrűbben cicizni, mert a tejszaporításon dolgozik. No para !
2010. dec. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!