Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek mennyit szopizott egy...

Kinek mennyit szopizott egy alkalomkor maximum a kislánya és az hanyadik hónapban volt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a rekord 330 g volt, reggeli szopikor, 3.5 hónaposan. Azóta is általában 250-330 g közt szopik, amikor felébred az éjjeli alvásból, de már nem nagyon mérem (7 hónapos).
2011. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! De ugye esténként már nem ennyiket eszik? És ennyi kajcsival, hányszor eszik egy nap?

Csak mert nekem most volt 2 hónapos és két ciciből most eszik 200-at, de félek, hogy hogy fogok többet termelni.

2011. jan. 3. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is 2 mellből szoptatok! :)

Szerintem a 200 g szuper, ne aggódj!!! 2 hónaposan nekem is kb. annyit szopott reggel, aztán estefelé egyre kevesebbet.

Akkor már csak kb. 150 g-ot szopott/szopik. Estére mindenkinek kevesebb a teje, de laktatóbb, mint a reggeli. Hol 5x, hol 6x szopott ennyi idősen, mint a tied.

2011. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 5 hetes a kislányom, és 200 g-ot szopizik.
2011. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-5 hetesen a szokásos egy óra szopi helyett 5 perc után kiköpte. Tuszkoltam vissza, de nem akart enni. na jó, lemérem. 210 et evett egy ciciből... nyílván nem kellett neki több.
2011. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!