Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejes kisbabám 6 napja...

Anyatejes kisbabám 6 napja nem kakilt. Már kezd nyügös lenni, mit csináljak vele? Mi a maximum ameddig ellehet kaki nélkül?

Figyelt kérdés
Egyszer már volt ilyen 1,5 hónapja,akkor a kamillatea,infacol,tornáztatás,maszirozás nem váltak be,glicerines kupot kellett használnom,de dokink azt mondta,h ezt ne gyakran,mert hozzászokik.Mit csinálhatnék vele?
2010. máj. 22. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:

mennyi idős?

én egy könyvben azt olvastam, hogy akár 10 napig is normális lehet

nekünk a cukrozott meleg kamilla jött be

2010. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyatejes babánál a napi 6 széklet is normális, meg a tíznaponta egy széklet is. Egyébként az nem hozzászokás, ha másfél hónaponta kap egy kúpot. A hozzászokás az, ha csak ezzel tudna kakilni, máshogy nem.
2010. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!2,5 hónapos.
2010. máj. 22. 22:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőm mondta,hogy ez teljesen normális, de ha látom hogy már szenved mert nincs kaki, akkor egyszerűen krémezzem be a lázmérő végét, dugjam a popsijába és óvatosan kezdjem el húzogatni ki-be, majd körbe-körbe. Először nagyon féltem megcsinálni, de semmi baja és kb. fél perc múlva kint volt a kaki.
2010. máj. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiammal többször is előfordult már, hogy csak a nyolcadik napon lett kaki (csak anyatejes, most 6 hónapos). Nem lázmérőztem, nem csináltam vele semmit, mert azt mondta a doki, hogy még a tíz nap is belefér a normális intervallumba. Ő is nyűglődött egy picit a kaki előtti egy-két napon, biztosan tele volt már a kis bele, meg borzasztó büdöseket pukizott, de aztán magától szépen "megérkezett" a "termés":-)
2010. máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tejcukor!

kamillateába kell tenni, és megitatni. orvos írhatja fel.

2010. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az én kislányom most 6 hónapos, és mindig ritkán kakilt, a rekord azt hiszem több, mint tíz nap volt, majdnem két hét, de volt, hogy "csak" 4 nap telt el két kaki közt. Ő is sokszor nyűgösködött az előtte való napokon. Eleinte a családban volt, aki aggódott, de én tudtam, hogy semmi baja sincsen, szépen szopizott, tudtam, hogy jól van. Ő egyszerűen ilyen. Most már gyümölcsöt is kap tízóraira, de még mindig ritkán kakil. Ne aggódj! Semmi baja!
2010. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!