Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 9hónapos kisfiam még naponta...

9hónapos kisfiam még naponta 2-3alkalommal szopizik, most újra terhes lettem szoptathatok attól nyugodtan?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Szerintem ideje lenne leszoktatni a kis fiút a ciciről. A szervezeted a terhesség alatt amúgy is nagyobb megterhelésnek van kitéve, nem használ neki ha még egy "baba" lóg rajtad. A sógornőm kislánya 3 éves korában is szopott még, amikor kiderült, hogy kis tesó lesz nehezen, de le tudták őt szoktatni a ciciről. Nekik orvos javasolta a leszoktatást. Szerintem te is kérdezd meg a nőgyógyászod esetleg a védőnőd.

Jó baba várást!

16 hetes pocis

2009. jan. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Én ugyanigy voltam. Én kb 2 hónapig szoptattam még a fiamat,nekem majdnem 11 hónapos volt mikor várandós lettem. Azért hagytuk abba,mert elkezdtem görcsölni. De ismerek olyat aki végig szoptatott terhesség alatt és nem volt semmi gond. A dokiddal beszéld meg,de szerintem azt fogja javasolni,hogy válaszd el a kisfiadat.
2009. jan. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! az én babám 6 hónapos volt, mikor terhes lettem, a védőnő és a nőgyógyász kategorikus elválsztást javasolt. Orvost váltottam, és megkerestem egy szoptatási tanácsadót. Nyugodtan szoptass, amíg nincs vérzés vagy görcs! a következő oldalakat ajánlotta: www.lll.hu, www.szoptatasert.hu

Már a 15. hétben vagyok, a mai napig szoptatok. Biztos kevesebb a tejem, de mivel babókám már sok mindent eszik, nem viseli meg annyira, inkább a cicizés a fontos.

Jó babázást és ne idegeskedj!

2009. jan. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!