Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3hetes kisbabám csak anyatejes...

3hetes kisbabám csak anyatejes nehezen kakál. Mi foghatja meg a hasát? Mit ne egyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mit ettél?
2011. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
3napja kinlódunk vele,azokat eszem mint elötte semmi újat nem tudom mi okozhatja.
2011. jan. 1. 19:44
 3/14 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy a banán a babára is hat, azaz nem csak Neked fogja meg a székletet, hanem neki is.
2011. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi banánt nem ettem!
2011. jan. 1. 21:03
 5/14 anonim ***** válasza:
mióta nem kakil? mert anyatejes babánál természetes a ritkább kaki, mivel jól emészthető a tej.
2011. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Esetleg javaslom a szélcső használatát. Nekünk nagyon bevált. Gyógyszertárban lehet kapni.
2011. jan. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én bármit is kerültem, mégsem volt széklete a babának. kétszer feküdtünk kjórházban is mert annyira görcsösen fájt a haa és azzal hozták összefüggésbe hogy nincs magától széklete. csak kúp, vagy hőmérő segített. aztán volt hogy duphalac-ot írt fel a dokinéni, vagy ajánlotta a kamillateát, az sem használt. a hasfájás 3,5hónapos korára elmúlt, de a széklet nem rendeződött. Végül kb. 3 hete hogy apadni kezdett a tejem, kap napont 1-2 tápszeres pótlást. nos azóta van neki rendszeresen széklete. van hogy 3 naponta, de van hogy 3 nap egyfolytában minden nap van egy kakis pelus. szóval míg anyatejes volt eltelt 6 nap is hogy nem volt széklete a babának. őszinte leszek, sok mindent nem tehetsz. hidd el, nekünk nem kevés időnkbe, és pénzünkbe került míg végül magunk oldottuk ezt meg. az orvosok csak kezüket tárták és minden vackot felírtak a babának. azt mondták ismerősök hogy a hozátáplálással elmúlik. most 5 hónapos lesz a lányom pár napon belül, azzalmég várunk(koraszülött volt 8 héttel), de a tápszer ez megoldotta. -és ez egyik orvosnak sem jutott eszébe!!
2011. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Utolsónak mondanám, hogy már rég kaphatna rendes kaját szegény baba. Én nagyon tápszerellenes vagyok! Még a megnevezése is szörnyen hangzik. Utána lehet nézni, hogy milyen típusú és mennyiségű ételekkel lehet szép lassan rászoktatni a baba pociját. Pl. krumli, alma, aztán krumpli összekeverve céklával, répával
2011. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

12.32-es vagyok!


az utolsónak üzenem hogy a lányom 2 hónappal hamarabb született, azaz most lenne 3 hónapos. 3,5hónapig MINDEN (!!!!!!) éjszaka hasi görcsöktől ordítot este hattól hajnal kettőig.többször voltunk emiatt ügyeleten, kétszer feküdtünk kórházban is. széklete nem volt az anyatejtől. szerinted nem örülnék én is ha ehetne már mást is? ám a főorvosunk azt mondta várjuk meg a 6hónapot, mivel éretlen gyomornak az alma hasgörcsöt is okozhat! abból meg köszi volt bőven részünk!


bocsi ha indulatosnak tűnök, de sokan ha nicnsennek benne, nem ismerik a koraszülöttek életét. egyébként itt egy link, még én tettem fel!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


szóval köszi, de még várnék egy kicsit.

2011. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ja, egyébként meg nem szegény baba.s éppen ellenkezőleg, én sajnállak téged, meg a gyerekedet hogy ilyen a anyja van, beszél butaságokat olykor! te tömöd a gyerekedet akkor is ha ordít? ha figyelmesen olvastad volna első válaszomat elolvastad volna hogy hamarabb született. s ha vetted volna a fártadtságot és utánnaolvasol a koraszülött dolgoknak akkor nem írtál volna őrületes hülyeséget!!!!


sorry kedves kérdező :)

2011. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!