Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3-4 hetes babánál ha felkel...

3-4 hetes babánál ha felkel mindíg megetetitek? Vagy azért kivárjátok a min két órát? Hogy telnek a napok ennyi idős babával? (nézelődés, játék. )

Figyelt kérdés
Nálunk de t 3 óra is eltelik a szopik között, aztán du már 2 óra is alig van meg. Húzzam ilyenkor kicsit a szopit?
2011. jan. 11. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
én nappal mindíg megpróbáltam a 3 órát tartani, éjjel ha kelt etettem...
2011. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze,ennyi idos baba még 3-4 óránként eszik.
2011. jan. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetes a babám, de ugyanez a helyzet. Délelőtt 3 óránként szopizik, de délután már gyakrabban, van hogy 1-1,5 óránként. Nem várom ki a 3 órát, mert nagyon nyűgös szegény, van hogy éppen csak cumókázni akar. De ha alszik akkor sem ébresztem fel, bár ez nagyon ritka, még csak 2x fordult elő, mivel délután nagyon sokat sírdogál. Inkább a reggeli szopi után szokott nézelődni, játszunk, mert akkor még "jókedve" van, de a délután már elég nyűgös.
2011. jan. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 7 hónapja szoptatom a babámat, és az elejétől fogva igény szerint! Akkor szoptattam, amikor kért, volt, h 4 óra is eltelt két szopi között, de volt, h egy órában 3szor is.
2011. jan. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!