Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik mellszívó jobb, az...

Melyik mellszívó jobb, az elektromos v. a kézi? Van aki csak kézzel feji?

Figyelt kérdés

Az én védőnőm nem épp úgy áll a dolgokhoz ahogy kéne. Fontos, hogy nektek melyik mellszívó vált be.

Köszi előre is a tanácsokat.

39 hetes kismama


2009. jan. 30. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Én csak kézzel fejtem. Sokkal gyorsabban is ment, egyszerűbb is volt. Amúgy kézi mellszívóm volt, Avent, de nekem úgy meggyötörte a cicimet, hogy aztán áttértem a kézzel fejésre.
2009. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én csak a kézi mellszívót ismerem,nagyon bevállt!/Még tejadó anyuka is lettem,havi 10-12 liter tejet tudtam lefejni/

Én AVENT-et használtam,ami nagyon kíméletes mellszívó!

Könnyű szülést és jó babázást!!!!!

2009. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Előre nem biztos, hogy megéri megvenni, főleg nem egy drága elektromosat. Ráérsz később is ha tényleg szükség lesz rá. Nálunk a tesóm a kézire esküdött, így azt kaptam kölcsön. Egy kézi Medela volt, nekem is bejött.
2009. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem Medela elektromos van, nem bántam meg, hogy megvettem, eddig bevált, csak az elején gyötörte meg a cicimet, de hogy már hozzászoktak a melleim a szopiztatáshoz, már nem fáj a fejés sem.


Könnyű szülést és jó egészséget mindkettőtöknek!

18 napos kislány anyukája

2009. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom,én próbáltam kézivel meg elektromossal is kézzel nekem sansztalan volt úgy hogy azt ki is lőttem egyből! 4 hónapos a babám rengeteg a tejcim most elektromosat használok mert ez így egyszerűbb,gyorsabb. Ki kell tapasztalni,én amikor szülni mentem a kórházba vittem magammal a kézit azzal indítottam be a tejet (persze amikor a babó nem csüngött a cicin) mert az elején az jobb volt! Az én védőnőm szerint ne is fejjem,de nem hallgatok rá! Sok sikert a babához!
2009. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is elektromos Medela van.Nagyon szeretem. Kéziről nem tudok nyilatkozni. Szerintem meg nem jó várni vele,hogy megvedd. Nekem pl.a harmadik napon úgy bedurrant mindkét cicim,hogy azt hittem leesik a helyéről.Kézzel nem ment a fejés,a mellszívóm meg itthon pihent...
2009. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ezek szerint mindenkinek egyénileg más vált be. Nem veszem meg előre, ha kell, akkor a férjem nekiindul és beszerzi. Azt hiszem előbb megpróbálom az Avent kézit, az mégiscsak olcsóbb.

További szép napot mindenkinek!

2009. jan. 31. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!