Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki hogy oldja meg ill. hogy...

Ki hogy oldja meg ill. hogy oldaná meg?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van már egy 15 hónaposom aki még szopizik naponta kétszer,de közbe már terhes vagyok a másodikkal,és mennem kell szülni,akkor a nagyobbik abban a párnapban nem tud cicizni és ez neki nem lesz rossz lelkileg vagy valami ilyesmi?!
2011. jan. 17. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Én megpróbálnám még szülés előtt elválasztani. Úgy, hogy ne kösse össze az ő elválasztását a kistesó érkezésével.Elég megrázkódtatás lesz számára úgyis az, hogy néhány napig nélküled kell lennie, meg a tesó érkezése, ne társuljon hozzá még az is, hogy nem kap cicit.
2011. jan. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Szia!

nálunk 16 hó van a két nagy között.

van hotelszobás részleg a szülészeten, akkor 4000 ft volt egy napra

mi kibéreltük és apa meg a "nagy" beköltöztek hozzánk, mikor nem a pici szopiott, akkor a nagy

2011. jan. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Végre egy tandemes anyuka:) Sokan félnek a terhesség alatti szoptatástól, pedig a pocaklakó első körben veszi el ami jár neki, szóval nem fog hiányt szenvedni semmiben. És azt sem hiszem, hogy beindítaná a szülést, nézd csak meg a természeti népeket!

Nyilván nem lesz neki könnyű az a pár nap, de sokkal rosszabb lenne, ha végleg elválasztanád. Nálunk amúgy 1 éves kora után többször is előfordult, hogy 2-3 napig nem kapott cicit, mert a nagyszülőknél volt. Megértette, hogy a mamiéknál nincs, és simán elfogadta, amikor újra együtt voltunk.

Lehet, hogy ilyen szüneteket kellene beiktatnod, hogy ne a babával hozza összefüggésbe a cicimentes időt.

2011. jan. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!A kérdés egyenlőre csak elméleti és hát remélem is hogy az is marad,mert még korai lenne a tesó érkezése.
2011. jan. 17. 10:04
 5/8 anonim ***** válasza:
10:00 vagyok. Hidd el, nem is olyan rossz a kis korkülönbség:) Az enyémek között 15 hónap van, imádtam.
2011. jan. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elhiszem csak nálunk hely és pénz hiány áll fenn,meg még nekem is tanulnom kéne...
2011. jan. 17. 10:11
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sok kérdés merült már bennem fel,pl.az is hogy a nagy nem fogja megenni a kicsi elől a kaját?Mert a kicsi az első hetekben tanulja hogy kell szopizni,meg még nem tud erősen szívni,a lányomnál ez nagyon sokáig tartott mire megtanult rendesen szopizni.
2011. jan. 17. 10:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt találtam,úgy gondolom mindent leírnak erről:

[link]

2011. jan. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!