Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki szoptat és mellette...

Aki szoptat és mellette tornázgat otthon, mikor oldja meg?

Figyelt kérdés
Szopi előtt, után, (közben?:-)))), lefektetés után, délelőtt, vagy délután? Nem féltitek a tejeteket?
2009. máj. 6. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A tornázGATástól nem megy el a tej. De mindenképp üresre fejt cicivel kell nekiállni. Én már egy éve szültem, de a napi 2 liter tej még most is megvan, szenvedek is vele.Az udvarra is úgy futok ki, hogy fogom őket. Most próbálom kicsit elapasztani.Kis tornázgatás nem árt, de ne ugrálgass!

Én leg trainert használok, de akkor, amikor ráérek.Ha csöndben van, vagy ha alszik. Ha fent van, akkor nem tudok, mert tartogatni kell, mert nem bír már a járókában megmaradni. A bébikomp-ban meg pakolja a fiókokat, úgyhogy nem sok időm van...

2009. máj. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha elkezdesz fogyni, a káros anyagok az anyatejjel távoznak a szervezetedből. A tejmennyiségre szerintem egy kis mozgás nincs hatással, de ennek ne a fogyás legyen a célja.
2009. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én néha hullaphopp karikázok, amikor éppen van pár percem, és kedvem is hozzá. Van, amikor alszik a babám, van amikor a pihenőszékéből tágra nyílt szemekkel néz :-)

A tejem nem változott. (igaz, a súlyom sem...)

2009. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én hosszabb (45-60 perces) tornákat akkor csinálok, ha anyukám elviszi sétálni, vagy amikor a férjem este hazaér. Ez max. 2-3-szor fér bele egy héten. Amikor nincs ilyen jó dolgom, 20 perces tornába kezdek, azt kibírja a kisfiam. Közben mellettem kúszik, néha őt is bevonom súlyzónak, amit eléggé élvez, de ennél a 20 percnél többet ritkán bír.

A tejemnek nem lett baja, nem lett kevesebb. Most 7,5 hónapos és vígan szopik két pépes kaja mellett.

2009. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!