Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A bal mellemet nem akarja...

A bal mellemet nem akarja elfogadni. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kislányom. igény szerint, kizárólag szoptatott baba. 1-2 napja elkezdte, hogy a bal mellem felé fordítva ordít, mint a sakál,gyakran de nem minden alkalommal. a jobbat szó nélkül fogadja. most, ha bakattan csak trükközéssel tudom rávenni a bal ciciből evésre, pl. ráteszem a jobbra és ha belelelndült, akkor gyorsan átfordítom és így már ok. szerintetek miért csinálja?
2011. jan. 18. 07:13
 1/9 anonim ***** válasza:
bocs az offért, de erre én is kíváncsi vagyok, mert nekem a jobb cicit nem szereti pici korától...
2011. jan. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, fáj a nyaka, füle esetleg? Az enyém is ezt csinálta, fogalmam sincs hogy miért, egy ideig nem etettem a másik mellből. Most egy éves és újabban elfogadja mind a kettőt.
2011. jan. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az első vagyok.

Nem hiszem, hogy nyaka/füle fájna.

Pár hónapos korában ordított, ha a jobb cicit adtam neki oda, most 22 hónapos, azóta sem kéri, csak most már mondja, is hogy "nem". Néha kortyol belőle.

A mellbimbó formája? A tejleadás "gyorsasága"?

Most sem kell neki...

2011. jan. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a tejleadás gyorsaság. Talán. Nálunk is ez volt. A balból lassabban indult és kevesebb is van benne.
2011. jan. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, mert a jobb melledben több a tej illetve az gyorsabban jön. Én ezt úgy oldottam meg, hogy abból kezdtem a szoptatást de előtte egy pár cseppet fejtem,hogy jobban megnyíljanak a tejcsatornák.
2011. jan. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha fejsz abból amiből nem fogadja el akkor elvileg abban is beindul és uygan úgy fog jönni.
2011. jan. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a fül nekem is eszembe jutott, de simán fordul jobbra ha játszik, és nem is mindig hisztizik a bal melltől. pl: éjszaka borzasztó hiszti volt, de ma délelött már kétszer evett belőle gond nélkül. lehet hogy a beindulás miatt van, bár nekem úgy tűnik, hogy több van a balban. lehet hogy pont ez abaj? a balból erősebben jön és az zavarja? vagy csak hisztis?:)) harmadik gyerekként ki kell találni valami újat is:DD
2011. jan. 18. 10:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk pl azért utálja/utálta a balt mert abból gyorsabban jön!És a lányom szeret hosszan szopizni!Ebből viszont gyorsan kiürül!Fél éves koráig kibekkeltük valahogy, de amint már tudott "dönteni"vagyis ki tudta magát fejezni már nem kérte!Nálunk csak éjjel fogadja el, mert akkor az anya is nyugodtabb és a tejleadóreflex is gyengébb, vagyis "alszik"! :)


Szóval nálatok ha éjjel volt a hiszti, akkor inkább abból lassabban jön, mert akkor éjjel még lassabb!De ezt csak én logikáztam!


Mi úgy álltunk át 8 hós korától, hogy éjjel undi (bal) cicit használjuk (mi így hívjuk) , és nappal meg a kedvenc jobb cicit!


Én úgy bekkeltem ki a ciciutálatát, hogy zgyanabban a pózben tettem a balra is mintha a jobbra tenném, csak arrébb csúsztattam!


13,5 hós szopizó kislány anyuja

2011. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tippeket mindenkinek!
2011. jan. 19. 04:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!