Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha elalszik és elengedi a...

Ha elalszik és elengedi a mellemet, majd ha leteszem, sírni kezd, azt jelenti, hogy még éhes?

Figyelt kérdés
Jó fél órát van a mellemen, de csak az első max. 10 percben szívja, utána hosszasan cumizgat, majd elengedi. De az ágyában azonnal felébred, és ha visszateszem, alig szív valamit, vagy egyáltalán nem, újra elalszik, és így tovább. Vajon ez jelentheti azt is, hogy nem elég neki a tejem? Ha megnyomon, jön belőle, vagy az nem jelent semmit? Olyan rossz, hogy nem tudom, jóllakott-e!
2011. aug. 14. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem feltétlenül. Inkább azt, hogy jó neki rajtad cumizva elaludni, de a kiságyban már nem annyira komfortos neki. Próbáld akkor letenni, ha eljutott a mélyalváshoz (kb 20-30 perc)vagy szoptasd fekve valami biztonságos helyen nagy ágy körbepárnázva pl.), ahol hamarabb fel tudsz kelni mellőle. Bár ekkor sem hagyhatod felügyelet nélkül teljesen.
2011. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jóllakott, csak azt nem szereti ha leteszed. Ez teljesen természetes. Amit leírtál az alapján elég a tejed. A legtöbb kicsi jobban szeret kézben lenni mint kiságyban. Mikor elalszik ne tedd le, pihenhettek együtt, ha hordozókendőben magadra kötöd még házimunkát is tudsz végezni, el tudsz menni sétálni stb.
2011. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
tényleg csak veled akar lenni. még most szoktasd le róla, ha zavar, mert később nehezebb lesz...
2011. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

(fili)

Nem írtad, hogy mekkora a baba. Próbáld meg hason fektetni. Így olyan pozitúrát tud felvenni ami jó neki.

Az aluszékonyság miatt kérdeztem mennyi idős baba?

2011. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy bent marad a büfi, és az kelti fel?
2011. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 judavi ***** válasza:
0%
Próbálj meg cumit adni a szájába. Az én fiam is így alszik el. Ha mélyen alszik kiesik a szájából és nem keresi másnapig.
2011. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

11 hetes. Az elejétől gondban vagyok ezzel. Nehezen indultunk, ezért is vagyok bizonytalan.

Köszi a válaszokat!

2011. aug. 15. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:

(fili)

A 11 hét alatt fejlődött rendesen?

És még mindig kérdés fekteted hason?

2011. aug. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!