Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tegnap elmentem mozogni, ma...

Tegnap elmentem mozogni, ma reggelre meg alig van tejem. Be lehet valahogy megint indítani?

Figyelt kérdés
Teljesen kivagyok, eddig tejcsárda voltam és csak gyalogoltam, nem is ugráltam... 3 hónapos a kisfiam és 6 hónapos koráig csak szoptatni akarnám...
2009. febr. 4. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos,h a mozgás az oka.Főleg,ha csak gyalogoltál.

Rengeteg folyadék!3-5 liter.Mindegy mi,amit kívánsz,csak igyál sokat.

Aztán,ha ez nem dobja helyre,akkor mindenféle teákkal,és homeós bogyókkal lehet kísérletezni.De rengeteg ilyen kérdéssel találkozol a szoptatás témakörben,nézz körül!

2009. febr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem a gyaloglástól ment el a tejed.

Igyál nagyon nagyon sokat!!!! És fejjél, amíg újra annyi tej nem lesz, mint volt.

Én minden nap gyaloglok két órát a babámmal, és nagyon sok tejem van.

2009. febr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pihenj (aludj) sokat és igyál sok folyadékot. Meglátod, visszatér a tej. Én nyáron egyszer kihajtottam magam, 3 hónapos baba mellett füvet nyírtam (az egész kertet). Kimerültem és másnapra alig volt egy kis tejem. Aztán kipihentem magam és minden rendbe jött.
2009. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!