Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Komfort szopiról le lehet...

Komfort szopiról le lehet majd valahogy szoktatni? Még csak 5hetes, de félek, hogy később sem alszik el csak cicivel a szájában.

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
5 hetesen ne akard semmiről leszoktatni könyörgöm! Örülj, hogy szopik, lesz tejed, egészséges babád. Ne korlátozd a szopását mert fordítva fog elsülni.
2011. júl. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
És akkora nagy baj ha csak úgy fog elaludni?4 gyerekem aludt így-nem egyszerre persze:DDD-,és sosem volt belőle gond.Nagyszülőknél,bölcsiben simán aludtak szopi nélkül,nekem nem volt teher,aztán leszoktak róla,és azóta is gond nélkül alszanak el.Soha nem bántam meg.
2011. júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom MOST leszoktatni, nem írtam ilyet. Azt kérdeztem, hogy később le lehet e szoktatni, mert félek, hogy gond lehet belőle. Pl. ha megyek reggel dolgozni, de ő éjjel csak a cicimen hajlandó elaludni, akkor, hogy fogom megoldani azt, hogy akár 70 percet etetés után cicizzen . Ilyen banális problémáim vannak.
2011. júl. 17. 10:34
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
De ikor mész dolgozni? Heteken hónapokon belül? Mert ha csak évek múlva, akkor nem értem a problémát, addigra jóeséllyel leszokik az egész cicizésről.
2011. júl. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

Le lehet, ezen ne aggodalmaskodj.


A fiam kizárólag cicin aludt el, majd 14 hónaposan elválasztotta magát.


A lányomat 15 hónaposan én választottam el, összebújtunk, mintha szopizna, de nem kapott cicit, másnaptól már nem is kért.

2011. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a problémám nekem is...és, hogy miért akarom leszoktatni? Azért ,mert van egy 2 éves kisfiam is, aki nem érti meg, hogy miért nem teszem le a kicsit órákon át, illetve miért fekszem folyton mellette...
2011. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon hamar, másfél hónap múlva vissza kell mennem dolgozni Ezért aggódom a leszoktatással kapcsolatban.
2011. júl. 17. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!