Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az normális, hogy éjszaka...

Az normális, hogy éjszaka után reggelre megtelnek, megkeményednek a melleim, viszont estére, bármit teszek is, már eléggé "löttyedtek" (már bocs) és úgy néz ki, mintha alig lenne benne tej?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel szerintem mindenki így van. Az esti tej állítólag táplálóbb. De nekem estére már kell egy kis pótlás.
2011. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Náalm attól függ hogy hány óránként eszik. Ha éjszaka is kel 2 óránként, akkor nem lesz nagyon tele reggelre. Lehet hogy éjszaka ritkábban etetsz?

Értelemszerűen akkor nincs annyi ideje megtelni.

2011. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TKI Ibolya ***** válasza:
Teljesen normális.Az esti tej táplálóbb.Egyébként én este nem pótlást adok a babámnak hanem mind két ciciből eszik.
2011. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nálam is...délután már 2 ciciből etetem...Ma délelőtt lötyik voltak és nem is volt bennük semmi, ezért kivettem a egy adagot...Egy etetés kihagyásával megint tele a cicik. A védőnő szerint pótoljak tápszerrel! Fejni ilyenkor már nincs mit a ciciből, pedig első 2 hétben teleraktam a fagyót, most alig elég neki a tejem!
2011. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!