Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Éri valamilyen hátrány ha a...

Éri valamilyen hátrány ha a babámat csak 1 éves koráig szoptatom?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Édes vagy.:)Bárcsak én is szoptathatnám addig!Dehogy éri.Szerintem csodálatos dolog.
2009. febr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szerencsés lesz a babád :) De azért egy kis hozzá táplálást is kezdhetsz. Alma banán stb :)

A főzelékekket is szépen fokozatosan. Ha tudsz lefejni tejecskét akkor akár azt is belekeverheted majd.

De nem lesz semmi baja csak sokkal erősebb lesz az imunrendszere :) Szerencsések vagytok...

2009. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Azt hiszem félreértettétek a kérdésemet vagy én nem jól fogalmaztam.A babám most 6hónapos és elkeztük a hozzátáplálást és az a kérdés ha csak 1éves koráig lesz tejcsim az nagy baj számára?

Bocsi és köszi még egyszer.

2009. febr. 4. 12:52
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Tejed addig lesz, amíg szoptatsz. Szóval ez nem törvényszerű, hogy 1 éves koráig lesz. Én is egy éves koráig szoptattam a kislányomat, mikor már nem kellett neki, elapadt...Ennyi. 1 éves, ideális.
2009. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a nagy gyerekeimet 6 hónapig csak szoptattam, csak utána kezdtük a hozzátáplálást. Én is féltem, hogy majd elapad a tejem.. a fiamat 18, a lányomat 20 hónapig szoptattam. Persze, ha nem sikerült volna eddig szopizniuk, akkor is szerencsések voltak, hogy ilyen sokáig kaphattak anyatejet. Most a picinél is kíváncsi vagyok, hogy meddig lesz tejcsi. 5 hónapos a kislányom. Hátrány nem éri a te babádat, inkább sok előnye van annak, hogy szopizik.
2009. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!