Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 hete szültem. Ma nagyon...

1 hete szültem. Ma nagyon érzékeny a mellem, pedig naponta kétszer leszoktam szivatni. Mitől fájhat? Még meg kell szoknia?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, nekem 2 hétig fájt. Aztán amikor kijöttek a fogai megint. De azt is megszoktam. A védőnő persze azzal hülyített, hogyha jól van mellre téve, akkor nem fáj, de ez nem igaz. Ha vérzik, sebes, akkor rosszul van mellre téve, de egyébként mindenkinek érzékeny a melle az elején.
2009. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy hete szültél, még csak most lövell be a tej rendesen.Ezért fáj.Kb nekem belövellés után is 1-2 hónapig érzékeny volt mire megszokta hogy munkában van!
2009. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy csütörtöki napon szültem. Vasárnapra belövellt a tejcsi. Olyan volt a mellem mint a kőszikla. Kedden hazaengedtek. Amikor már este is szoptattam a kicsit utána sokkal jobb lett. Én nem fejtem túl sokat utána. A bimbónak meg kell szoknia,hogy munkában van. Majd jobb lesz. Ha nagyon érzékeny használj addig bimbóvédőt.
2009. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!