Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés után meddig kell...

Szülés után meddig kell hasleszorítós bugyit hordani? 1 hete szültem, azóta azt hordok.

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
max. napi 2-3 órát szabad hordani. én kb. 4 hétig hordtam,utána mindig elfelejtettem,így elmaradt. Szerintem addig kell hordani,amíg érzed,hogy jól esik viselni és megy össze a hasad.
2009. febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Húúúú! Rajtam egész nap az van/volt! Nem lesz ebből baj??? :(((
2009. febr. 4. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én az első hónapban egész nap azt hordtam, mert az volt kényelmes. Főleg a császár miatti seb miatt:(

2009. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem biztos nem lesz baj,csak azért mondják,hogy ne egész nap legyen rajtad,hogy a saját izmok is dolgozzanak. :) nem akartalak megijeszteni,csak szerintem most már ne hordd annyit. Első voltam
2009. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz baj, hogy eddig egész nap hordtad.

Én úgy csináltam, hogy amikor pihentem, akkor felvettem. Ha mászkáltam, akkor levettem, mert akkor amúgy is mozognak az izmok.

2009. febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 hetes koromig éjjel nappal hordtam, a hasam lapos lett. Hogy ennek az eredménye - vagy csak a géneknek köszönhetem nem tudom.
2009. febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!