Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azália fogamzásgátlót szedek...

Azália fogamzásgátlót szedek másfél hete.10 hete szültem, reggel elkezdtem vérezni, akkor most megjött?

Figyelt kérdés
Szedhetem tovább? Egyébként az azáliát folyamatosan kell szedni megállás nélkül, ha elfogy egy levéllel?
2011. jún. 5. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy ez akkor most a megjött kategória e (gondolom).. Én is szedtem, de nekem nem hozta meg. Egyénfüggő. És igen, egyfolytában szedni kell, egymás után a leveleket!
2011. jún. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is másfél hét után volt vérzésem, kb 1 hétig tartott, azóta semmi. Most 5 hónapos a fiam, 6 hetesen kezdtem szedni. És igen folyamatosan kell szedni és most se hagyd abba.
2011. jún. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csökkentette a tejeteket? Nekem is ezt írta fel az orvos, de nem merem szedni, így is kevés a tejem, félek, hogy ez is befolyásolna.
2011. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!