Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Allergia a szoptatós teától?...

Allergia a szoptatós teától? (Laktoherb és Babylove)

Figyelt kérdés

Kb másfél-két hete vakarózok állandóan, már kiütéseim is lettek és fogalmam sincs, hogy mitől.Soha életemben semmire nem voltam allergiás!

Semmi allergén kaját nem eszem és szoptatok is (igaz sajna kevés a tej, de a babóm nem kiütéses és nem hasfájós).Az egyetlen ami az étrendemben változott az a fokozott folyadékbevitel , azon belül is a laktoherb tea(ezt szülés óta iszom)illetve nemrég kipróbáltam a DM saját márkás szoptatós teáját, ami ugyanúgy gyógynövényekből van, mint a laktoherb.Egy ismerősöm szerint lehet összefüggés a teák és a vakarózás között.Másra én sem tudok gondolni...

Még valaki akinek volt ilyen gondja?Vagy nem attól lehet?

Ha nem iszom többet akkor elmúlnak a kiütéseim?


2011. jan. 26. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdtem inni a szoptatós teát, tele lettem csalánkiütéssel, ami nagyon viszketett. Abbahagytam a teázást, és még így is kellett 2 hét, míg elmúlt. Igaz, a szoptatás miatt nemigen mertem használni pl Fenistilt. A védőnő szerint az édesköményre vagyok allergiás. Szerintem ne igyál többet, mert ha allergiás vagy rá, akkor csak rosszabb lesz.
2011. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!