Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért csak éjszaka és reggel...

Miért csak éjszaka és reggel elég neki a tej? Napközbe mindig pótolnom kell.

Figyelt kérdés
6hetes babám 150ml eszik.sok neki?
2009. febr. 5. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyiszer van mellen napközben a babád? Éjjel és reggel mindig több a tej, mindenkinél így van! Ami ilyenkor benne marad feltétlen fejd ki! Napközben igyál sokat egyél rendesen és ne azon agyalj,hogy nincs tejed mert az tejgyilkos!
2009. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
napközben 3-4 óránként.fejem is de nem sok sikerrel.iszok napi 4 litert.mit tehetnék még?a tejserkentö teák meg nem érnek semmit.
2009. febr. 5. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem baj ha nem sokat fejsz azt a picit is ki kell! Mit tehetsz? Nyugodj meg!!!!!!!!!!!!!! Csináld szépen mint egy kis anyarobot!!!:o) Szoptass fejj szoptass fejj! Amikor tejet szaporítottam éjjel is felkeltem szoppi után a maradékot kifejni! Nem egyik napról a másikra fog rengeteg tejed lenni, de napról napra nőni fog a mennyiség és magad is elcsudálkozol majd mennyiket fogsz kifejni! A teák jók csak a folyamatosság a lényeg! Sokan írják itt a vizet! Én most vizet iszok de már néha visszfele jön.... De iszom és mindig mondogatom van tejem van tejem van tejem! Mindig nap végére elcsudálkozok: Jééé ma sem halt éhen:)
2009. febr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást
2009. febr. 6. 09:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Akár 1-1,5 óránként is fejhetsz,vagy szoptathatsz. Nekem 5 hetes korától mindkét cicit kiszivja a kislányom. Próbáltad már két mellből szoptatni? Mert reggel és éjszaka neki is elég 1 cici. Most 5 hónapos, és van hogy kettő kell neki, van hogy elég egy. Ne pánikolj, az rosszabb.
2009. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!