Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A szoptatás nagyon tönkretette...

A szoptatás nagyon tönkretette a mellemet, de sajnos csak az egyiket. Most " féloldalas" vagyok. Az egyik normális néretű és nem lóg, a másik észrevehetően lóg, a bőr ki van nyúlva rajta, és finoman szólva is " nem szép" Megcsinálják ezt TB re?

Figyelt kérdés
A férjem tegnap látott meztelenül és megjegyezte hogy szegény melledet jól elintézte a baba. Nagyon rosszul esett, pedig nem akart vele, rosszat, csak őszinte volt. Mióta ilyen, reggel automatikusan veszem fel a melltartót, fürdés előtt nem is nézegetem, csak hogy ne lássam. Szóval...bánt a dolog nagyon. Megcsináltassam egyáltalán? Feleslegesen nem szívesen vágatok bele magamba, de nem tudom, hogy el tudnám e fogadni életre szólóan. Most vagyok 30 éves.
2009. okt. 21. 13:39
 1/6 anonim válasza:
100%
A helyedben én megcsináltatnám. Bár szerintem elég sokba fog kerülni.
2009. okt. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy eltudod e fogadni csak rajtad áll.

TB-re csak a nagyon nagy asszimetria korrigálása mehet

2009. okt. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ez szépészeti beavatkozás és azt a TB nem támogatja
2009. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérelmet kell írnod az OEP-nek(főleg lelki okokra hagyatkozz),és ők bírálják el,de előtte beszélned kell egy ezzel foglalkozó orvossal is aki megállapítja,h szükséges e az adott műtét és a kérelemhez csatolnod kell az orvos véleményét,aztán várod a választ h állja e a TB vagy sem!Nem egy embert hallottam már akinek ugyanez volt a problémája és megcsinálták neki!
2009. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A pszichológus minden nem elégedett nőnek megírná a javaslatot!

Hiszen a mell méretétől, formájától függetlenül okozhat viselőjének lelki traumát.

2009. okt. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Az én feleségemmel is ugyanez történt, neki is az egyik mellét "intézte el a baba", de azt aztán alaposan. Én ezt persze soha nem mondtam meg neki így, csak magamban konstatáltam. Ő kérdezte tőlem, hogy ne műttesse-e meg. De én lebeszéltem a műtétről, inkább mellfeszesítő kapszula, krém rendelésére beszéltem rá, az kevésbé veszélyes. A műtétnek kockázatai vannak. És még egy dolog: én a feleségemet imádom, és nem a melléért imádom, hanem a csodálatos személyiségéért. Nem fog kevésbé tetszeni nekem amiatt, mert az anyaság oltárán áldozatot hozott a közös, gyönyörű gyermekünkért. Ez benne volt a pakliban, mindketten tudtuk, hogy így is alakulhat, ha vállalja a szoptatást. Ő pedig vállalta, mert tudta: a gyermeknek az anyatej a legjobb. Ennyi a történet, szóval azt tanácsolom, ne izgulj, keress kevésbé kockázatmentes mellfeszesítő módszert!
2009. nov. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!