Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináltok, ha csuklik a...

Mit csináltok, ha csuklik a babátok?

Figyelt kérdés
Próbáltam már, hogy újból cicire tettem, de nekünk nem vált be. Van még valami más megoldás?
2011. jan. 30. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Őt nem zavarja. Nehogy citromlevet csöpögtess a szájába, meg más hasonló gyerekkínzó dolgok! Sajnos nekem anno ilyeneket mondtak...
2011. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ahogy az első írta, semmit. azt modnták nekem a kórházban, ha a babát zavarja, majd elkezd sírni. a lányom korazsülött lett. egy alkalommal még inkubátorban volt mikor csuklott és én mondtam neki: majd ha otthon leszel kapsz rá cukrot vagy citromlevet :D ..na ekkor mondta a nővér hogy lehetőleg ezt felejtsem el. most hat hónapos a lányom és ha csuklik, megitatom egy kis teával. van hogy használ, van hogy nem. viszont még sosem sírt csuklás miatt.
2011. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtató a válaszotok!
2011. jan. 30. 12:03
 4/9 nacebee ***** válasza:

nekem általában délelött szokott olyankor neki adom a napi cebion csepp adagját.tuti a siker

3hós tündér anyukája

2011. jan. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Sokszor evés után csuklik a baba, mivel a megtelt gyomor nyomja a rekeszizmot, azért húzodik ossze, ami tulajdonképpen a csuklás. Ha a babát zavarja, elkezd sírni, és ezzel abba szokott maradni. Ha naponta tobb mint 5-6 alkalommal csuklik, arról már talán megkérdezném az orvost.
2011. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták,hogy az okosok,hogy azért csuklik,mert fázik.Szerintem ez baromság!!!!


Nem gond,ha csuklik.Az én lányom állandóan csuklott,aztán pár hónap múlva magától elmúlt.

2011. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Egy idő után abbahagyja.
2011. jan. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem akkor csulkik, ha tele a pocakja, büfizett vagy büfizni kell neki, fázik, vagy pisis a pelus, szóval elég sokszor.

Amitől elmúlik a kiváráson kívül, C vitaminos csepp kicsit hígítva, sírás, illetve hason fekvés vagy meleg pakolás a rekeszizmára. A szoptatás nemigen jön be, még több levegőt nyel és még többet csuklik tőle...

2011. jan. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én is mindig csöpögtetős vitaminokat adok neki (napi egyszer) és elmúlik tőle a csuklása
2011. febr. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!