Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináltok, ha csuklik a...

Mit csináltok, ha csuklik a kutyátok?

Figyelt kérdés
Láthatóan zavarja. Naná, én is utálom, ha csuklok. Magammal se tudok ilyenkor mit kezdeni, nemhogy vele... Neki nem mondhatom, hogy lélegezz nagyokat, majd elmúlik!
2011. márc. 19. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:

ha csuklik ne etezsd

az én 5 hónapos kiskutyám is csuklott rendszeresen de kb. 3 hete csak néha

és nem tudsz vele mit csinálni:S

2011. márc. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ugyan ki emlegetheti? a szomszéd néni? odatojhatott a kertjébe...?
2011. márc. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hmmmm... tök jó, pont etetésidő van. Kétszer kapnak egy nap: reggel és este. Rendszer van az életükben. Itt ül az a küszöbön, néz rám és pontosan tudja, hogy "mennyi az idő"! :)
2011. márc. 19. 08:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor baba volt a kutyám, én azt csináltam ha csuklott, hogy az állánál fogva kicsit hátrafeszítettem a fejét, tartottam, és közben simogattam a nyakát. Hogy tényleg attól múlt-e el azt a mai napig nem tudom, de általában elmúlt.
2011. márc. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elkezdtem előkészíteni a kaját. Behoztam az etetőtálakat, szedem elő a kaját... Ilyenkor már izgatottak (ketten vannak). Mintha tudná, hogy csak akkor kap, ha már nem csuklik, most úgy tűnik, elmúlt. Pedig több, mint fél óráig csuklott. Eddig még nem tapasztaltam ilyet, hat hónaposak. Korábban is volt már több kutyám, majd 30 éves vagyok, de eddig ettől megkíméltek... :-)
2011. márc. 19. 08:43
 6/9 anonim ***** válasza:
A kölyökkutyák nagyon gyakran csuklanak, ahogy nőnek elmuli. Nem kell vele csinálni semmit :)
2011. márc. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Elmúlt a dolog, sőt azóta már a reggeli is a múlté. Jelenleg a kedvenc takarón való nyújtózkodás és elégedett szuszogás az aktuális program. :)
2011. márc. 19. 09:23
 8/9 anonim ***** válasza:
HAGYD RÁ... Majd elmúlik. Az én kutyámnak is elszokott.!
2011. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én a hátára fektetem (szeret úgy feküdni) és a pociját simogatom mindig abba marad neki:)
2011. márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!