Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van még rá esély, hogy beindul...

Van még rá esély, hogy beinduljon a tejcsim?

Figyelt kérdés
3 hónapos a babám! Soha soha nem tudott többet kiszívni 110-120 ml a kettőből!(Kevés neki de ha sokszor mellre tettem nem volt türelme szopni mert idegesen rángatta és sírt sírt amig nem lakott jól,persze pótoltam) Van még esélyem rá,hogy növekedni fog a mennyiség? Vagy mostmár hagyjam. Nagyon elfáradtam minden szopi után fejtem még éjjel is! Miért csak ennyi? De ez is csak reggel! :o( Ismertek olyan valakit akinek még ennyi idő után beindult a tejcsi?
2009. febr. 6. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm szoptatási tanácsadóként dolgozik,és azt mondta hogy ha elapadt a tejcid az még 3 hónapig visszahozható. mivel nálad még nem apadt el így tuti hogy van remény!!!Kérd szakember segítségét:D Fel a fejjel ügyes vagy hogy nem adod fel:D
2009. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 juditzita ***** válasza:
100%

Nekem is nehezen indult meg( na azért nem ennyire)

Nekem a HOMEOPÁTIÁS bogyók segítettek, és a kecskerutafű-tea.

Homeo: URtICA URENS ch5 napi 3*5 boygó kb 2 hétig!!!


Sok sikert!!!

2009. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hol tudok ilyen kecskerutafű teát venni?
2009. febr. 6. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most ugyanebben a cípőben járok, lefejem a tejem kipótolom tápszerrel és közben szorgosan fejek, hogy növeljem....Tejserkentő teát iszok és az említett homeos bogyót szedem pár napja! Remélem sikerül neked is ne add fel én sem teszem!
2009. febr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ebben a cipőbn járok. Reggeli szopinál még elég a tej, a többinél pótolni kell. Csütörtökön kezdtem el szedni a More milk kapszulát. Eddig sajna nam látok semmi pozitív jelet sem:(

2009. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!