Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért köpködi ki állandóan a...

Miért köpködi ki állandóan a cicimet a babám?

Figyelt kérdés
Nekiállunk szopizni, eszik kicsit, kiköpi,sír, majd újra szopizik. Így meglehetően hosszú ideig szoptatom, pedig eddig 10-15 perc alatt minden gond nélkül kiszopizott 100-120-at. 2 hónapos, eddig szépen evett, most nem hajlandó, ráadásul azt is észrevettem, hogy csökkent a tejem mennyisége, mióta ezt műveli szopinál. Mi történhetett, mitől változott meg?
2009. febr. 7. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld meg, hogy mikor elkezdi kiköpködni, tedd át a másik cicere, aztán meglátod abból eszik-e. Ha igen, akkor valószinüleg kevés neki 1 cici, vagy már nem jön olyan gyorsan, ahogy ő szeretné. mi igy jártunk, az én kislányom 2 ciciből eszik már 4 hónapja.

2009. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm a választ, már két ciciből eszik. Mind a kettőn csinálja a műsort. Van hogy annyira sír, hogy inkább lefejem, és úgy adom, de ezzel sajnos csökkent a mennyiség.
2009. febr. 7. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Az en babam is hasonlo musort csinalt 2 honaposan. Nalunk az volt a baj, h tul eros a tejado reflexem, es amikor ez beindul, a bebi nem tud normalisan szopizni. Az enyem is mindig bemergelte magat, aztan ha lenyogodott ujra probalkozott. Figyeld meg, h nem-e cuppog-e szopizas kozben, mert az utalhat az eros tejado reflexre. Ilyenkor a megnovekedett mennyiseg miatt meg-megszakad a vakum. Mas otletem sajnos nincs.
2009. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg büfiztesd meg lehet az bántja a pociját.
2009. febr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!