Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » SOS! Most faltam be egy nagy...

SOS! Most faltam be egy nagy tál székelykáposztát. Valahogy kihagyott az agyam, és a legvégén jutott eszembe, hogy ilyet inkább ne. A párom, anyum sem kapcsolt. Mindjárt etetés, mit tegyek? Anyatejes, szopik, alig 2 hónapos baba.

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 20:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Van lefejt fagyasztott tej a hűtőben, de azt legutóbb nem fogadta el, amikor nem tudtam 1x szoptatni (nem voltam itthon).
2011. febr. 1. 20:38
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy lesz tőle baja, a fiamnak nem volt semmi a káposztától.

De szoptatás után adj neki espumisan cseppet, ha látod, hogy nyűgös, az gyorsan segít:)

2011. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Szoptasd meg lehet nem lesz semmi baja...

Amúgy hasfájós?

2011. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Mert mi a gond a székelykáposztával (is)? Én szerintem figyeltem szoptatás alatt, de ezt most nem értem, miért ne szoptathatnál vele.
2011. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne adj neki lefejtet. Próbáld meg lehet nem lesz semmi gond. Én kislányom mellett bármit ehettem, kivéve zöldborsó. Ettem káposztát, babot, bármit nem volt semmi gondja.

Próba szerencse

2011. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos volt lányom, mikor bepróbálkoztam egy kelkáposzta levessel, de alig volt fél tányér, és alig volt benne kelkáposzta. Egy hétig hasmenése volt:S De semmi baja nem lett végül is. Túl fogja élni, de hasfájás elleni gyoszi legyen kéznél.
2011. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Én mindent eszek,káposztát,borsót,babot... és semmi baja a babámnak,soha nem volt hasfájós.Egyszer ki kell próbálni,legfeljebb máskor már tudni fogod,hogy ehetsz-e.
2011. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, épp szopizik. :)

A borsótól babtól kukoricától neki sem volt baja, remélem ettől sem..

Nem hasfájós egyébként.

2011. febr. 1. 20:57
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy lesz baja.

Enyémeknek sem volt.

2011. febr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Barmit ehettem szoptatas alatt,nem volt gond.Remeljuk nalatok sem lesz.
2011. febr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!