Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha azt mondod '3 óránként...

Ha azt mondod '3 óránként szopik a baba' akkor ez az etetés elejétől számít, ugye?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl. az én fiam most egy órán át szopizik. Tehát mondjuk 2-kor kezdjük, 3-kor fejezi be, de mivel 3 óránként eszik, akkor a következő 5-kor lesz (6-ig). Jól gondolom?
2010. márc. 31. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mindia a szopizás elejétől számítom. Igen, tehát ha 2-kor kezd enni a babád, akkor a következő evés 5-kor lesz.
2010. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jól gondolod. Etetés kezdetétől a köv. etetés kezdetéig számoljuk az eltelt időt.
2010. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi, akkor jól gondoltam. :)
2010. márc. 31. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Jól gondolod, de azért engem érdekelne, hogy miért szopizik egy órán keresztül... Nekem 8 hónapos a kislányom, de a leghosszabb idő is 20 perc fél óra volt. Nekünk azt tanácsolta a védőnő, hogy utána vegyem el tőle, ne szokjon rá. Így megtanul majd "igyekezni". Hát így is lett. Persze nem vagyunk egyformák, csak kíváncsi vagyok :)))

Jó babázást!

2010. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak. Ő még csak két hetes. :) Nekem az orvos mondta ugyanezt. fél óra múlva vegyem el és ha nincs meg az 50-60 gr akkor adjak neki lefejt tejet. Az csomószor visszajött, így inkább kivárom, míg végez magától. Már néha ő is fél óra alatt kész van, de inkább kell még az egy óra.
2010. márc. 31. 22:10
 6/8 xStefix ***** válasza:
100%

Mindenkinek így kellene csinálnia és nem siettetni azt, amit még nem lehet/nem érdemes..

Jól csinálod, kérdező, hagyd, hogy úgy szopjon, ahogyan neki jó. Majd ha nagyobb lesz, már óvatosan bele lehet szólni a szopirendjébe. De ez most még az ő ideje. :)

2010. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

21:15-ös vagyok. Jajj egyem meg :) Ilyen picurkák vagytok, akkor megértem. :)))))) Légy kitartó és türelmes anyuka! Kívánok neked nagyon jó babázás!!!!!!

Üdv: Juliee

2010. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Örülök a kérdésednek. Eddig azt hittem, hogy három órát kell neki aludnia illetve nem mellen lennie.

Jó babázást!

3 hetes anyuka

2010. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!