Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 28 hónapos kislányom még...

28 hónapos kislányom még mindig szopizik reggel, délben, este. Szertném elválasztani teljesen. Ehhez várnék segítséget! Van anyuka, hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
szia, én nem szoptatok, csak nekem is 28 hós kisfiam(épp szombaton volt) 8 hónapig szopizott, önként mondott le...sztem először csökkentsd egyel a szopik számát s lassan aztán haggy el még egyet...vagy nagyon függő??sír v mi a helyzet??
2009. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
NEKEM 21 HÓNAPOS ÉS UGYANEZZEL A PROBLÉMÁVAL ÁLLOK SZEMBEN.MÉG 3 HONAP ÉS MEGYEK VISSZA DOLGOZNI.ÉN AZT TALÁLTAM KI,HOGY SZÉP LASSAN ELAPASZTOM A TEJEM ÉS ÍGY TALÁN LEMOND ÖNKÉNT RÓLA.REMÉLEM,HOGY BEJÖN.
2009. febr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És hogyan próbálod elapasztani a tejedet?Ragaszkodik nagyon,sír is.Megnehezíti,hogy a férjem külföldön dolgozik,sokat vagyunk ketten.
2009. febr. 9. 10:24
 4/7 A kérdező kommentje:
És ezek a szopizások elalváskor vagy ébredéskor történnek,néha éjjel,akkor nagyon sírha nincs.Melyiket próbáljam meg elhagyni?Lehetetlennek tűnik.
2009. febr. 9. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:
ÉN AZ URTICA URENS 30 CH-T FOGOM KIPRÓBÁLNI.EZ EGY HOMEOPÁTIÁS SZER.NEKEM A SZÜLÉSNÉL IS SOKAT SEGÍTETEK A GOLYÓCSKÁK.AMUGY ÉSZREVETTEM A LÁNYOMNÁL,HOGY NAPKÖZBEN CSAK SZIMPLA UNALOMBÓL SZOPIZIK DE ELALVÁSNÁL ÉS REGGEL ÁLLANDÓAN KIKÖVETELI MAGÁNAK.HA NAPKÖZBEN NEM VAGYUNK ITTHON AKKOR TELJESEN ELFELEJTKEZIK RÓLA.DE AMINT HAZAÉRÜNK MINDIG KIVERI A HISZTIT A CICIÉRT.HÁT SOK SIKERT KÍVÁNOK ÉS PERSZE SOK KITARTÁST.
2009. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Én az urticát tejserkentőnek használtam,de hogy őszinte legyek,nem nagyon hiszek benne.Még másra is jó?Én unaloműzésnek nem hagyom hogy szopizzon!
2009. febr. 10. 13:31
 7/7 anonim ***** válasza:
NINCS MIT.SZÍVESEN. A 15 CH AZ TEJSERKENTŐ DE A 30 CH AZ TEJELAPASZTÓ.
2009. febr. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!