Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatok, de nem kivanom a...

Szoptatok, de nem kivanom a folyadekot, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 hos babamat szoptatom,tudom hogy sokat kene innom,de nem esik jol semmilyen folyadek,tudna valaki segiteni?
2009. febr. 9. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Éppen most olvastam a kismama honlapján, 10 a szoptatással kapcsolatos tévhitet. Ebből az egyik az volt, hogy téves az a szemlélet, hogy szoptatás alatt 4-5 liter folyadékot kell inni paonta. Szerintem ne stresszeld magad, igyál annyit amennyi jól esik. Gondolj a fejlődő országokbéli anyákra, akik keveset isznak, alig esznek és szoptatnak.
2009. febr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg esetleg pici citrommal ízesített vizet inni, vagy lehet hogy kapok majd ezért, de én szeretem nagyon a szörpöt is. Úgy sokkal több folyadék le tud csúszni nekem is. Meg esetleg ihatsz valamilyen gyenge gyümölcsteát.
2009. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen napjaim, amikor már szinte ott tartok, hogy írnom kellene, mennyit folyadékot ittam, mert úgy érzem, hogy keveset. 7 hetes a babám, csak anyatejes, jól fejlődik, és én biztos, hogy naponta max. 2 l-t, ha iszom, többet nem. Próbálj esetleg több levest enni, gyengébb gyümölcsteát. Nekem amúgy a baracklé esik legjobban. Sok sikert!
2009. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, most látom, hogy az előttem író is gyenge gyümölcsteát javasolt:D
2009. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én annyi folyadékot iszom, amennyit kívánok, és ez nem sok. A babám ezt nem veszi észre és én sem. Próbáld ki, hogy milyen, ha nem iszol sokat, hisz az sem jó, ha erőlteted. Ha v.mi gond van, csak akkor igyál többet, mint amennyit kívánsz.
2009. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 5 hós a lányom, és én ha napi 1 litert megiszok, hát sokat mondok. Persze vannak napok, amikor többet.

Nekem is állandó dilemma volt, hogy nem birok inni sokat -csak néha - állandóan gyötörtem magam, hogy nincs elég tejem, igy is 2 mellből szoptatok, sírtam, és egyszer meguntam, és azt mondtaam, lesz ami lesz, annyit iszok és eszek, amennyit akarok, és kivánok. Ennek több mint 2 hónapja, és még mindig csak anyatejet kap a lányom. Nem stresszelek, és nincs baj.

Próbáld meg, hogy olyanokat iszol, amik izlenek, az legyen gyümilé, vagy ásványvíz, tea.

Én pl. ha rámjön, rengeteg teát birok inni, de ritkán vannak ilyen napjaim. Olyan innivalót vegyél, ami jólesne, és biztos többet iszol majd belőle.

2009. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 4. babámat szoptatom most már 5 hónapja. A nagyok másfél éves korukig szopiztak. Soha nem ittam naponta 4-5 liter folyadékot. Rengeteg gyümölcsöt ettem, a leveseket nagyon szeretem, ezekben is sok a folyadék.Ha nem esik jól a mindenféle lötyi, akkor talán ezeket próbáld.
2009. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!