Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Még szoptatok! Milyen hashajtó...

Még szoptatok! Milyen hashajtót vehetnék be? Már nem produkáltam semmit 3 napja, eszem gyümit, aszalt gyümit, iszom sok-sok folyadékot. Valami tényleg hatásos kellene. Kúp esetleg? De milyen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben még próbálkoznék szilvalekvárral. Az szerintem mindenkinél hatásos. Ha kúp akkor a sima glicerines mint a gyerekeknek, van felnőtteknek is láttam a patikában. De én még inkább az első módszerrel próbálkoznék.
2009. márc. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de már azt is próbáltam. :-)
2009. márc. 12. 10:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egyedül a glicerines kúp vált be, próbáld ki, hátha neked is segít.

2009. márc. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Laveolac szirupot próbáld ki. A bélben fejti ki a hatását, nem a gyomorban, én is azt szedem, mert szülés után rettenetesen nehezen indult be a székletem. A gyógyszrész ezt ajánlotta, de a betegtájékoztatón is szerepel, hogy lehet szoptatás során is szedni.
2009. márc. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Reparon végbélkúp használt még a kórházban is és utána itthon is, majdnem 2 hétig míg nagyon húzódtak a varratok. Amúgy én is olyan típus vagyok, hogy össze ehetek-ihatok mindent, akkor sem használ semmi. Éhgyomorra esetleg igyál kávét, előtte egy kúp és talán segít.
2009. márc. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kedvesek vagytok.Megyek a gyógyszertárba és veszek kúpot
2009. márc. 12. 15:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáltad a narancsot? Nekem bevált és a székrekedéses kislányomnak is. Ezen kívül próbálkozhatsz reggel éhgyomorra langyos vizet inni. Sok sikert!
2009. márc. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!