Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem akarok rágyújtani, de...

Nem akarok rágyújtani, de megbolondulok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem cigiztem a terhességem kezdete óta, már hat hónapos a babám. Most nem tudom, mi van, de majd' meg őrülök egy cigiért. Nem áll szándékomban rágyújtani, tudom, milyen káros, de semmi másra nem tudok gondolni, napok óta. Aki volt/van így hogy oldjátok meg? Mit csináltok helyette?
2011. febr. 8. 21:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Cukorka!
2011. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Vékonyabb vagyok mint a terhesség előtt. :D Cukorka helyett más?? :)
2011. febr. 8. 21:45
 3/17 anonim ***** válasza:
Voltam így, de NEM NEM és NEM! Vegyél magadnak valami nagyon jó csokit vagy amivel el tudod a figyelmedet terelni :) Nem egyszerű. Gondolj arra, hogy hamarosan - egyre hamarabb, még vagy fél év :) vagy ameddig szoptatsz - elérkezik az idő, hogy elszívjál egy jó cigit. addigra lehet nem is fog kelleni. Mondjuk én már 15 hónapja szoptatok és a terhesség alatt sem cigiztem természetesen, de még mindig a célokat tűzögetem én is...
2011. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Húú most eszembe jutott nekem nyolc hónapos volt a gyerek amikor a tv-be ment a brig brader, bb Évi mindig bagózott és én meg úgy megkívántam a cigit, hogy napokig szenvedtem, kívántam nagyon a nikotint, addig meg érdekes módon eszembe se jutott, hogy rágyújtsak, sajnos nekem nem volt senki aki tanácsot adjon és bizony rászoktam újra, azóta eltelt sok év és egyszerűen nem tudom letenni, utálom a napot is amikor visszavettem a számba..próbálj meg arra gondolni, hogy milyen büdös lesz a hajad, ruhád, a gyermeked a bagó szaggal fog azonosítani, nem úgy gondol majd rád ha nagyobb lesz ,hogy anyának milyen jó illata volt hanem a korhely cigiszaggal fog azonosítani, hátha ez segít neked picit..nekem is erre kellett volna gondolnom és nem az lenne, hogy a fiam csak akkor ölelne ha épp hajat mostam, vagy átvettem a bagós ruhám.Szégyellem is magam mégse tettem eddig semmit, de most elgondolkoztam és megpróbálom ismét letenni..
2011. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Bocsi az offért...21:51-es...van egy nagyon jó könyvem, ami segít leszokni. A férjem így szokott le már 3 éve nem cigizik, 13 év után. Semmi erőlködés nem kellett hozzá, elolvasta és kész. Azóta pár embernek elküldtem, ők is leszoktak már. Kismamák is:))

Ha érdekel, elküldöm mailben:)

2011. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én 2007 júniusában tudtam meg hogy terhes vagyok. Azóta egy fél szálat sem szívtam el. Nagyon nehéz,hetekig,sőt hónapokig a falat tudtam volna vakarni. De hálát adok az égnek,hogy megvolt/van hozzá az akaraterőm hogy ne gyújtsak rá. Nem csináltam helyette semmit,egyszerűen a babámra gondoltam,hogy önző módon nem tehetem tönkre az egészségét. Aztán meg már úgy voltam vele ha 9hónapot+még szoptattam kibírtam,már semmi értelme rágyújtani.

Hidd el egyre könnyebb lesz!

2011. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jujj nagyon megköszönném ha elküldenéd:)) de jó, egy reménysugár vagy:))
2011. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

22:01!

Azt hiszem, nem sértek személyiségi jogokat, ha neveden szólítalak, mert azt hiszem Livi vagy, és ha igen, megosztanám a történetem.

Szóval Anett vagyok, és nekem is átküldted a könyvet, Te innen már félig-meddig tudod a történet.

Szóval napi egy doboz cigit szívtam. Elolvastam a könyvet és leszoktam, majd visszaszoktam, majd terhes lettem és ismét elolvastam és minden nehézség nélkül leszoktam.

4 hónapos koráig szoptattam a Kislányomat, majd elkapott a vágy, és mindent felégetve magam mögött ismét rágyújtottam. A gyerek alvási idejében kint pöfékeltem az erkélyen, majd fogmosás, átöltözés. Újra köhögni kezdtem és megelégeltem. Ismét a kezembe került az Általad átküldött könyv. Jelenleg lassan 2 hónapja ismét füstmentesen élek..............és ennek már így is kell lennie.

Ismét köszönöm a segítséged :-)

2011. febr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nem küldte a könyvet:( itt várom , valaki segítsen és küldje el, nagyon megköszönném!
2011. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vagy a címét írjátok meg, és felkutatom, nagy segítség lenne, köszönöm.
2011. febr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!