Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kívántátok terhesség alatt a...

Kívántátok terhesség alatt a főtt kukoricát? Én majd megbolondulok érte. Kisfiútok v kislányotok lett?

Figyelt kérdés
Második baba és 10 h vagyok.
2010. júl. 9. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kívántam, de csak azért mert imádom a főtt kukoricát, azonban a terhességem alatt mindig hánytam utána. Két lányom van.
2010. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Terhességtől független imádom a főtt kukoricát. Van már egy lányom, most várom a második lányomat.

Van valami összefüggés a kukorica és a baba neme között? :) :) Egy újabb mókás babona? :) :)

2010. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Terhesen a kukoricát bármilyen formában nagyon imádtam. Mondjuk amúgy is, de akkor még jobban. És fiam lett. Ezen kívül terhesen volt, hogy napokig paradicsomon, vöröshagymán (magában!), tejfölön és jeges teán éltem, mert csak ezeket kívántam.
2010. júl. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én terhesen kivántam a fött kukoricát,és legszivesebben csak azt ettem volna mindig,egyszerüen rajongtam érte,és kisfiam lett!

Ja,és még a kapros tökfözelékkel voltam igy,se terhesség elött se most utána már nem enném meg,de akkor nagyon szerettem!:)

2010. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is és a sógornőm is nagyon kívánta a főtt kukoricát, mindkettőnknek lánya született. Lehet ez csak véletlen egybeesés, de eddig csak 1 anyuka írta, hogy fia született főtt kukorica imádat mellett.

Egyébként én mindenféle formában szeretem a kukoricát, terhesen a pattogatott kukoricáért is majd megvesztem. Amíg nem volt főtt kukorica konzerváltat vagy mélyhűtöttet ettem anno.

2010. júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

12:28-as vagyok.

Bocsi, már 2 fiús anyuka írt.

2010. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem kivántam... (lány)
2010. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem kívánom, sőt, egy jó ideig rá sem bírtam nézni a kukoricára. S kislány lesz. Bár nem tudom van-e összefüggés. :)

27 hetes kismama

2010. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kívántam,és 2 lányom van!
2010. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Csak kíváncsi voltam, hogy ki mennyire kívánta.Már van 1 fiam.De most lányt szeretnék..
2010. júl. 9. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!