Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van az, hogy délelőtt...

Miért van az, hogy délelőtt az 5 hetes kisfiam eszik-alszik (kb.1,5-2 órát van fent, és 3,5 órát alszik) és délután végig fent akar lenni és csak enni-enni és cicin lenni, míg estére teljesen leapad a cicim és már csak a tápival tudom jóllakatni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
estére mindig fáradtabbak, gondolom, ezért akar a közeledben lenni, és örül, ha szopizhat. szerintem ha napközben van elég tejed, akkor este is. folyamatosan termelődik, ráadásul ha sokat van mellen, akkor még több tejed lesz.
2011. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk is így van és estére nekem is full puhák a cickóim és hiába nálam sem termelődik rögtön újra....napközben fejek minden szopi után és este azt adom neki, hogy ne kelljen tápot adni, de az is van itthon szükség esetén.
2011. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem tudok annyit fejni, hogy estére elég legyen (kb. 120-al lakna jól), de vannak olyan napok, pl. tegnap, hogy kiszívta nagynehezen a tejcit és nem kellett tápi. Talán ma is így lesz, reménykedem...
2011. febr. 15. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!