Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lázasan mit lehet bevenni...

Lázasan mit lehet bevenni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Az egész család lázas, kivéve én meg a 2 hetes kicsi baba.Ha én is belázasodok mit vegyek be? A védőnő sem tudta igazán, csak hebegett-habogott! A háziorvosom meg egy megbízhatatlan banya! Aki tud, segítsen légyszi!
2011. febr. 11. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
panadolt nyugodtan bevehetsz, ezt szokták javasolni a normális orvosok, ha odáig fajul a történet, hogy antibiotikum kell, augmentin duo. remélem segítettem! Jobbulást a családnak!!!
2011. febr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Algopyrin (receptes), nurofen, panadol!Ezeket nyugodtan elkalmazhatod lázra és akár fájdalomra is lehet (máskor...)

És lázasan is lehet szoptatni! :) Csak azért írom mert erről nem tudomom mit mondott a védőnőd!Nekem szopi szaktanácsadó mondta!

2011. febr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, a panadolt én is hallottam, a nurofenre viszont az mondta a gyerekorvos hogy nekem sem lehet! Sajna muszáj lesz valami, mert én is belázasodtam délutánra! :((

Igen a szopit mondta a védőnő, hogy ne hagyjam abba!

2011. febr. 11. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Jobbulást kívánok! :)

Nekem a nurofenre is azt mondta doki, hogy szabad, hisz a gyerkőcnek is szabad! :)


De én amúgy mindig algopyrint veszek be mióta terhes lettem :)


Remélem a babád jól van!Még egyszer jobbulást!ásodik voltam!

2011. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Paracetamolt: Rubophen, Benuron
2011. febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi nektek is!

Inkább megkérdeztem a gyerekorvost, biztos, ami biztos! Mivel még nagyon kicsike a baba (3 hetes) nem szabad nurofent és társaikat, mert azt a kicsi is csak 3 hónapos kortól kaphatja! Algopirynt és Panalgorint szabad, mert annak ugyanaz a hatóanyaga, mint a kicsik lázkúpjának.

2011. febr. 13. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!