Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha csak fejem a tejet, mert a...

Ha csak fejem a tejet, mert a babám nem szopizik, akkor várható hogy nőni fog a tej mennyisége, vagy esetleg elapad?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 22:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
19%
elfog apadni!
2009. febr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
43%

Hát az nagyon nem olyan mintha a baba szívná ki azt ugye tudod??

Az a baj hogy igy csökken inkább semmint hogy nőljön a tejci mennnyisége!!

Mennyi idős a babód?

bocsi hogy keménynek tűnök de saját tapasztalat!!

üdv egy 6 hós babuci anyukája

2009. febr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
15%

Egyetértek az első válaszolóval.

Vagy rá tudod venni a babádat hogy szopjon vagy el kell apasztani különben BEGYULLADHAT a melled aztán annyi!!

2009. febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
10%
elsovalasziro vagyok: egyet ne felejtsel el a fejo gep nem arra valo hogy szopizas helyett hanem amit nem sziv ki a baba a maradekot kiszivatni!NINCSEN JOBB A BABA SZAJANAL ES AKKOR TERMELODIK IGAZAN A TEJCSI MIKOR A BABA SZIVJA NEM A GEP!!1 evig szoptattam tudom mirol beszelek:)
2009. febr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%

Egyik válaszolónak sincs igaza, én a saját tapasztalatomról beszélek, hülyeség hogy el kell apasztani a tejet!!!

Kislányom is cumiból kapta a tejemet, kezdetben 3óránként fejtem és 2 hónap alatt tele lett a fagyasztó is. 1X volt egy kis mellgyuszim (ez szopisakkal is előfordul), de masszírozással és teljes kifejéssel 1 nap alatt helyrejött. Jó mellszívót kell venni, ez a lényeg. Nekem 4 hónapig sikerült kizárólag anyatejjel, további 2-ig pedig anyatej-bébiétel keverékével etetnem a kislányomat, s ezen túl használtam fel a fagyasztott tejet. A végén már önszántamból fejtem ritkábban, mert kicsit elegem lett belőle, de simán vissza tudtam volna hozni, ha fiatalabb a babám, de minthogy addigra fél éves lett, fokozatosan ritkítottam a fejést, végül már nem volt szükség rá.

Üdv.

2009. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%
Kedves első válaszadó! Ha az anyuka a mellbimbó-formája, vagy a baba valamilyen rendellenessége miatt képtelen szoptatni, akkor nincs más választása, csak a 'fejőgép', ahogy te írtad. Jó, hogy neked sikerült 1 évig szoptatni, ezért jó lenne, ha nem nyilatkoznál olyanról, amiről nincs tapasztalatod!
2009. febr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%

Nem fog elapadni, szivjad csak geppel, milyen gepet hasznalsz?

Probaltad mar a szilikonos bimbovedot, azzal sem tudod szoptatni a kicsit? En csak azzal tudtam szoptatni.

2009. febr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%

Méghogy el kell apasztani. Megszólalt a rosszindulat.

Ha nagyon-nagyon sokat fejsz, akkor esetleg nőhet a mennyiség. Nem valószínű, hogy rendszeres fejésnél elapadna, és az sem valószínű, hogy begyulladna a melled. Viszont tényleg meg kellene próbálni rászoktatni a cicire, mert az a leghatékonyabb.

2009. febr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
14%
KI MONDTA AZT HOGY ELKELL APASZTANI??? SZAMITOGEP ELE ULTOK AZTAN MEG OLVASNI MEG NEM TUDTOK!!!!! IDIOTAK
2009. febr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
12%
kulomben is van tapasztalatom FEJTEM IS SZOPTATTAM IS EGY EVIG???? NEM ELEG 1 EV TAPASZTALAT EHEZ?? PFFFF:S
2009. febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!