Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon stresszes napjaim...

Nagyon stresszes napjaim vannak. Észre vettem, hogy csökken a tej mennyisége. Ha rendeződik a helyzet visszaállhat még minden a rendes kerékvágásba?

Figyelt kérdés

Pár napja nagyon beteg a nagyobbik fiam. Rendkívül stresszes napjaim vannak, még éjjel is felébredek, hogy görcsben van a gyomrom. Tegnap déltől vettem észre, hogy kevesebb egy picit a tejem, illetve, hogy nehezebben jön. A pici fiam egyre kevesebbet szopizik. Egy ideig szívja, de aztán megunja és sír. Eddig 120-160 körül szopott, most meg 60-70-et. Hiába ösztönözném, nem akarja újra bekapni és sokszor a másik cicit sem fogadja el. Fejni még mindig tudok szopi után. Elkeseredésemben már odaadtam azt neki üvegből egyik alkalommal megitta mind, másik alkalommal nem kellett neki.

Mi történik? Visszaáll még minden a régi kerékvágásba? Nagyon sok ez nekem most, teljesen el vagyok keseredve.


2011. okt. 16. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Sedatif PC homeoptáis stresszoldó/nyugtató szedhető szoptatás alatt. Nyugalom, ha minden rendben lesz, visszaáll minden a régi kerékvágásba. A picike is érzi a feszültséget.
2011. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TKI Ibolya ***** válasza:

Nyugodj meg minden vissza fog állni csak azt a fránya cumisüveget felejtsd el.nehogy a baba rájöjjön hogy abból gyorsabban jön és ne fogadja el a cicidet.Sajnos én a nagy lányommal így jártam.Vissza térve a tej mennyiségre nekem a babámat 2 hetesen műtötték.A tejem az idegtől szinte teljesen elment,ezt még tetőzte hogy két napig altatták és csak fejni tudtam.És lás csodát amikor 4 nap múlva magához tért és szophatott igaz két ciciből de volt tejem.Azóta visszaálltunk az egy cicis szopira csak este kell neki mindkét mellem.Kitartás ha megnyugszol és a nagy fiad is meggyógyul és tudsz pihenni minden rendeződik addig is fejjél kitartóan.

Ne légy elkeseredve ügyes vagy és hidd el a babádnak sem lesz semmi baja ha most kevesebbet szopizik!


3 gyermekes anyuka

2011. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Arra gondolj, hogy mindenkinek vannak stresszesebb napjai. A tej nem megy el csak úgy. Ha kicsit kevesebb, a baba gyakrabban kér, és visszaáll pár nap alatt.

Én öt hónapja szoptatok ikreket, és az első 3 hónapot végigparáztam, hogy nem lesz elég tejem. Volt minden nálunk is: gyógytorna, szemműtét, betegség. Plusz napközben tök egyedül. Mégsem ment el! Volt úgy, hogy nagyon ideges voltam, kevesebb lett, gondoltam, itt a vége. Aztán a lányok beiktattak néhány plusz evést, és visszajött. Ne aggódj ezen, legalább ezen ne!

2011. okt. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztató szavakat. Rendeződget a helyzet, de még mindig nem az igazi. Remélem átvészeljük. Még egyszer köszi mindenkinek!
2011. okt. 19. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!