Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Második terhességed alatt...

Második terhességed alatt ugyan akkorára nőtt a melled, mint az elsőnél, és a tej mennyisége is hasonlóan alakult?

Figyelt kérdés

Nekem úgy tűnik,mintha most nagyobb lenne a mellem, de lehet hogy csak nem melékszem milyen volt 3 évvel ezelőtt.


Mé csak 27 hetes terhes vagyok -és úgy rémlik, ekkora mellem mint most akkor volt amikor már belövellt a tej.


Létezik,hogy most nagyobb lesz?


Első babámnál nem sikerült túl jól a szopizás. Ő sem volt ügyes, én sem voltam elég felkészült, és a tej is kevés volt. Bízhatok abban,hogy ezúttal jobban alakul?


2011. okt. 19. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhsségem előtt 75B-s volta, a terhesség után 85B-s lettem, 21 hónapig szoptattam, de nem lett kisebb


A másodikat 2,5 éves szoptatom, azóta is 85b-ek a cickóim, 2 terhesség között 9 év telt el.

2011. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem másodikkal kisebb lett a mellem, viszont többet és tovább szoptattam, mint az elsőt.

Kíváncsi vagyok a harmadikkal mekkora lesz, egyelőre nincs is cicim. :o( a 9. héten...

2011. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a második terhességnél nem nőttek meg a melleim. Szoptatás ugyanolyan problémamentes volt.


Több barátnőmnek is volt gondja az első baba szoptatásával, de a másodiknál már sima ügy volt :)

2011. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2. babánál jóval nagyobbak lettek a melleim, mint az első után - szoptatás alatt.

Mindkettőt tudtam/tudom szoptatni.

2év9hós és 8hónapos anyuka

2011. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A mérethez nem tudok hozzászólni, de azt tudom, hogy a barátnőm első gyereke gyengén szopott, sok gond volt vele, nem is tartott egy évnél tovább, de a második gyerkőc nagy cicifüggő fiúcska lett és 3 évig szívta, szívta.
2011. okt. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Atroposz ***** válasza:
Anyukámnak kis melle van terhesség végére jóval nagyobbak voltak de csak pár hétig tudott minket szoptatni és ugyan úgy kis melle volt azután.
2011. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szia, szerintem sok múlik azon hogy mennyire akarod a szoptatást. A 2.-nál már sokkal könnyebb lesz a tapasztalatod miatt. Nekem egyformán nagy volt mindkét terhesség alatt a mellem. Az első bébim 8 hónaposan elválasztotta magát sajnos. A második 21 hónapos és még szopizik. Hihetetlen, de a szülőágyon már szopizott a 2. babám és jött a tej azonnal. Mondjuk nálam kevés idő van a 2 gyerkőc között, de olyan volt mintha csak néhány nap telt volna el a 2 gyermek szoptatása között, pedig 11 hónap telt el. Bizz magadban és tedd minél többször mellre a babát, azonnal a szülés után. Nálunk a korházban az összes nő, aki nem az első babáját szülte, az mind szinte egész nap szoptatott. Szóval szerintem ez nem csak velem volt igy. Minden jót!
2011. okt. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!