Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lázasan lehet-e szoptatni?...

Lázasan lehet-e szoptatni? Reggel hasmenésem volt, majd egész délelőtt hánytam. Fiam 2 hós és szopik (nem tud se pohárból, se üvegből inni). Reggel hasmenésem volt, majd gész délelőtt hánytam (közben jól megmosakodtam aztán szopizott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valami vírus lehet, mert többeknek van az oviba, fél nap hányás, hasmenés, majd később láz.A dokinéni szerinte a tejjel nem megy át a betegség, csak ha nem mosakodok meg eléggé.38 a lázam.
2011. febr. 11. 16:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Ügyes legyél! Jobbulást!
2011. febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Remelem mar jobban vagy! Szerintem is szabad sot kell szoptatni, ha beteg vagy. Mint valaki irta is az ellenanyagok a tejedben segitenek a babadnak egeszsegesnek maradni, vagy ha ne adj Isten megis elkapna toled, akkor a te ellenanyagaiddal gyogyul o is.
2011. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Velem 2x is volt így, mind a kétszer szoptattam és semmi baja nem lett a 2 meg 4 hós gyereknek, csak mi dőltünk ki az apjával.
2011. febr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

SZOPTASS EZERREL!!!!!

Én is pont így jártam,pont ennyi idős volt.Hányás ,láz ,hasmenés.Probáld 38 fok alatt tartani a lázad,azt moondják az fölött már meleg a tej is.Attól meg ne aggódj,hogy elkapja.Nem kap el tőled semmit.Antitesteket adsz át neki.A fent említett orvosról no comment.

2011. febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!