Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 14 hónapos a kisfiam, még...

14 hónapos a kisfiam, még naponta egyszer szoptatom (többször nem kéri). Nagyon kevés a tejem,20 és 40 ml. Nem szeretném abbahagyni a szoptatást. Mit tegyek? (a szopis teát iszom, a sört nem szeretem).

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Törődj bele. Amúgy ezzel a kevés mennyiséggel még nagyon sokáig szoptathatod. A lányom úgy szopizott napi kétszer az utolsó félévben, hogy alig volt tejem (sosem mértem, de szerintem kábé annyi lehetett, mint neked).
2011. febr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Jó egészséget kívánok nektek.
2011. febr. 12. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy van nálatok, de nálunk a fiam már alig igényelte (mondjuk napi 3x átlagban), azután beteg lett, és megint egész nap cicin lógott. Szóval a helyzet bármikor változhat, a mennyiségnek szerintem meg nincs nagyon jelentősége, most ennyit igényel, azt passz.
2011. febr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így van!Ilyenkor a mennyiség már nem számít! :) Érzésre mennek! :) Persze a jó bacik ia ott vannak! :)


Nálunk is van hogy épp csak szív egy kettőt, és már megy is, de van hogy addig szaporítja, hogy 1 hét után nagyon nagyon feszül a cicim, és 30 precet is szopizik!Tudja ő hogy mennyi kell!


Bár én is beparáztam ezen (mert én még nagyon szeretném szoptatni) 2 hete!Aztán Apának panaszkodtam (sírva), hoyg félek hogy elválasztja magát... :( De másnapra annyi tejem lett.... zóval nem tudom mi volt, de visszahozta a kislányom! :)


14 hós ő is!

2011. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!