Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4,5 hónapos babámat szoptatom...

4,5 hónapos babámat szoptatom és szedtem folyamatosan Elevitet, de most már nem szeretnék, szedjek mást?

Figyelt kérdés
Nagyon drága az Elevit és amúgy annyi féle multivitamin van. Elevit helyett nem baj, ha mást szedek? Mert a többi multivitaminban is megvannak ugyanezek az anyagok, nem?
2009. febr. 12. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Gravidát szedek, a 90 szemes 4.500,- Ft volt legutóbb. Szoptatás alatt ajánlják még a terhesvitamint, de a védőnőd biztos meg tudja mondani, hogy más multivitit lehet-e szedni helyette.


Boldog babázást!

2009. febr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze nyugodtan szedhetsz mást olcsóbbat,De a legfontosabb az egészséges táplálkozás ezt nem helyettesíti a vitamin.Sok zölség ,gyümöcs, teljes kiörlésű gabonafélék.
2009. febr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Én az Eurovit multivitamint szedem hatvan db-os 2095ft.Nekem bevált.

2009. febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!