Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » SOS Mennyi a kritikus idő egy...

SOS Mennyi a kritikus idő egy 10 hetes babánál két etetés között? Reggel 7-kor evett és azóta nem hajlandó szopizni és nagyon sírt (most elaludt). Várjak még, hátha felébredve fog enni, vagy gyorsan hívjam az orvosunkat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még nincs okod aggódni, ha éhes, úgyis fog enni. Én ugyanígy idegeskedtem mikor a lányom egy hetes volt, hogy egyhuzamban aludt éjszaka 10 órát is evés nélkül. Én meg azon idegeskedtem, hogy egy ilyen pici baba hogy bír ki ennyi időt. Más meg nevetett rajtam, hogy azon idegeskedek, hogy nem kel fel, ahelyett, hogy örülnék neki.
2011. febr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hátha nem lesz semmi gond. Azért figyelgesd, nem lázasodik-e, vagy nem fáj-e a hasa.
2011. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Húúú, végül 12:30-kor evett. Köszönöm, hogy írtatok, nagyon aggódtam!
2011. febr. 16. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!