Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szotatós és nem már szoptatós...

Szotatós és nem már szoptatós anyukák! Hogy élnétek/éltétek azt meg hogy kevés vagy nincs tej?

Figyelt kérdés
Nekem hétfő óta pótolni kell. Én úgy érzem már jöhetne az apokalipszis, észre se venném! Eléggé megvisel.
2011. febr. 19. 07:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudom igazából még nem is szólhatnék hozzá a témához, mert jelenleg első gyermekemet várom, de ...

Keresztanyumnak sem volt régen teje és kipróbált 1-2 dolgot amit neki meg pár ismerősének már bejött, szerintem nem árthat, ha te is kipróbálod:

- köménymaggal ízesíthető ételekbe rakj annyi köménymagot, hogy érezni lehessen benne eléggé (tojásleves, gulyás);

- Milupa Milusan;

- Zsíros kenyér vöröshagymával és víz;

És ha laktatóbbra szeretnéd a tejedet, akkor olajos magvakat egyél!


A védőnő csodálkozott és gratulált is neki, hogy milyen szépen vissza tudta hozni a tejét!


Üdv és sok sikert!

29+4 hetes kismama

2011. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
És a vöröshagymától mennyire volt görcsös a baba?
2011. febr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne add fel!

Szopiztasd amennyit csak bírod, és vissza fog állni a kereslet kínálat! :) Nálunk is volt egy 3 hetes hullámvölgy 4-5 hós korában! :)


De most (14 hósan) is volt egy hullámvölgyünk, amire én azt hittem, hogy már elválasztja magát, de aztán egyik napról a másikra egyre többet jött nappal és így visszaállt!

Viszont ezt a mostanit én nagyon megsírattam!És rájöttem, hogy engem nagyon megviselne, ha el akarná magát választani!Éjjel 2-ig sírtam a férjemnek...Ő meg csak ölelt, és vígazstalt, másnap meg a lányom ugyanúgy evett (ciczett) mint addig! :)


Sírt ki magad, add kia a feszültséget magadból(ha van más miatt), és ha megkönnyabbülsz visszaáll a régi rend!

A szopitanácsadónk egyből azt kérdeztr, velem nem történt e valami szorú, fájdalmas dolog!(lelkileg)

Kívánom ,hogy visszaálljon a tejed, és sokáig tudd szopizatatni a babád!Amíg mindkettőtöknek jó! :)


Szóval én 14 hósan is megsírattam az elválás lehetőségét, de hál isten még szopizik! :)

15 hós kislány anyuja!

2011. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!